stal gorzów śląsk wrocław

i

Autor: Marcin Imański/ FB Stal Gorzów - piłka ręczna

Stalowcy przed własną publicznością nie chcą dać plamy

2023-02-09 13:16

​Chcą się zrehabilitować za ubiegłotygodniową porażkę. Piłkarze ręczni Budnexu Stali Gorzów po raz pierwszy w tym roku zaprezentują się przed własną publiczności w walce o ligowe punkty.

Już w sobotę do hali przy Szarych Szeregów przyjedzie Nielbą Wągrowiec. Solidny przeciwnik który jest na 8 miejscu w tabeli a to tylko trzy niżej niż Stal. Łatwo więc na pewno nie będzie. Do ogrania Nielba jednak jest o czym świadczy pierwszy mecz obu zespołów w drugiej kolejce tegorocznych rozgrywek kiedy to Stal zwyciężyła w Wągrowcu 24 do 17. Teraz jednak to znacznie mocniejszy rywal niż na początku rozgrywek.

Widać, że ich gra jest zdecydowanie lepsza niż na początku pierwszej rundy kiedy u nich wygraliśmy. Teraz to bardziej niebezpieczny zespół, który rozkręca się z meczu na mecz. Mówi Oskar Serpina trener Stali.

W tym roku Nielba z dwoma zwycięstwami jeszcze nie przegrała. Czy stalowcy przerwą dobrą passę szczypiornistów z Wągrowca a sami wrócą na ścieżkę zwycięstw przekonamy się w sobotę początek o godzinie 17

QUIZ. Czwartkowy test z geografii. Pytamy o nazwy małe i duże. Giganci zdobędą komplet

Pytanie 1 z 10
Na początek coś prostego. Gdzie leży Wielki Kanion Kolorado?
Gang kiboli Psycho Fans skazany
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE