Słowianka szykuje lodowisko i urodzinowe atrakcje

2021-10-27 9:25
lodowisko
Autor: foto. CSR Słowianka

Miłośnicy szaleństw na lodowisku mogą już ostrzyć łyżwy. Wszystko wskazuje na to, że od 5 listopada otwarte zostanie lodowisko na Słowiance.

Od kilku dni temperatury w nocy spadają w okolice 0 stopni a to już wystarczająco , żeby moc rozpocząć prace nad przygotowaniem lodowej tafli. Co ciekawe w tym roku minie 20 lat od otwarcia lodowiska przy Słowiance. Z tej okazji miłośnicy ślizgów na łyżwach mogą liczyć na sporo atrakcji i niespodzianek. O niektórych mówi Joanna Kasprzak - Perka prezes Słowianki.

Freestylowcy, którzy jeżdżą na lodzie zrobią specjalny pokaz. Będą połykacze ognia a przed świętami przyjedzie do nas królowa śniegu. Mówi Joanna Kasprzak - Perka prezes Słowianki.

Od 10 listopada do końca grudnia w piątki na lodowisku bawić będzie się można przy muzyce granej przez gorzowskich DJów. A to tylko część atrakcji. O innych Słowianka ma informować na bieżąco.

Ile jest w tobie z dziecka? Sprawdź, czy umiesz się bawić!

Pytanie 1 z 9
Twoja córeczka prosi cię, żebyś pobawiła się z nią lalkami
W formie 24: talia osy
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE