Rzepin: Tragiczna śmierć przy kontenerze z ubraniami

2022-12-15 13:27
Kontener PCK
Autor: Artur Szczepanski/REPORTER

45-latek próbował wyciągnąć z kontenera na odzież ciepłe ubrania. Miał ogromnego pecha, bo w pewnym momencie załamała się pod nim skrzynka, na której stał. Mężczyzna wykrwawił się na śmierć, bo zamykająca się klapa od kontenera złamała mu nadgarstek.

Wszystko to działo się w bardzo wczesnych godzinach porannych w Rzepinie. Jak wynika z informacji przekazanych przez policję, mężczyzna próbował dostać się do wnętrza pojemnika na odzież, po to, aby zabrać z niego ciepłe rzeczy. Aby to zrobić, znalazł plastikową skrzynkę, na której stanął. Pod ciężarem jego ciała, skrzynka pękła, a mężczyzna zawisł na kontenerze. Tak nieszczęśliwie, że złamał nadgarstek.

Gdy znaleźli go przechodnie, było już za późno. Mężczyzna wykrwawił się na śmierć. - To był nieszczęśliwy wypadek. Do śmierci mężczyzny nie przyczyniła się osoba trzecia - mówi Marcin Maludy z lubuskiej policji.

- Pojemniki na odzież służą do jej pozostawiania, a nie samodzielnego wyjmowania ubrań, w takiej sytuacji bezpieczny i funkcjonalny pojemnik może stanowić zagrożenie - mówiła w rozmowie z Polsat News Paulina Grzesiowska-Nowak, dyrektor lubuskiego oddziału okręgowego Polskiego Czerwonego Krzyża.

Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE