Pędził 181 km/h w terenie zabudowanym! Przeszkodziła mu gorzowska grupa Speed

2021-02-16 16:26
gorzów policja kontrol
Autor: materiały Lubuska Policja zdjęcie ilustracyjne

Jak informują policjanci od początku roku zatrzymali już niemal tyle praw jazdy, co w pierwszym kwartale 2020 roku. Z tego wynika, że więcej kierowców dociska pedał gazu, a to źle wróży. Warunki do jazdy są zdradliwe.

38-latek za szarżę na drodze wojewódzkiej nr 132 będzie tłumaczył się przed sądem. W poniedziałek (16.02) aż 13 kierowców straciło prawa jazdy. Policjanci pełnili służbę na trasie Kostrzyn-Gorzów.

Najbardziej zapadł im w pamięć 38-letni kierowca osobowego mercedesa. W terenie zabudowanym w zimowych warunkach jechał o 130 km/h za szybko! Tłumaczył się, że z żoną spieszy się na spotkanie. Kierowcy, którzy byli świadkami szalonej jazdy mężczyzny, mijając mundurowych bili im brawo.

38-latek pozbył się uprawnień na trzy miesiące, a jego sprawą zajmie się sąd. Tego dnia policjanci zatrzymali aż 13 praw jazdy za przekroczenie prędkości.

200 km/h kielecką obwodnicą

Dowód osobisty z odciskiem palców - dobry pomysł?

Pytanie 1 z 1
Dowód osobisty z odciskiem palców - dobry pomysł?
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE