Ostrożnie na ul. Zawackiej i Łukasińskiego. W Gorzowie utrudnienia!

2020-11-02 16:44
gorzów zawackiej1
Autor: materiały UM Gorzów Utrudnienia już obowiązują.

Zmotoryzowani muszą być czujni na wylotówce na Gdańsk. Wykonawca remontu przystępuje do kolejnego etapu prac. Będzie działał nad ulicą oraz przy skrzyżowaniu. Pomarańczowych nie da się nie zauważyć. O zmianach informują także znaki drogowe.

Prace toczyć się będą nad drogą, bo właśnie tamtędy biegnie ciepłociąg. Zostanie on przeniesiony pod ziemię, a na powierzchni pojawi się nowa jezdnia. Jeden pas ruchu na długości około 50 metrów będzie niedostępny. Na ul. Zawackiej wprowadzony zostanie ruch wahadłowy oraz sygnalizacja świetlna. W godzinach szczytu nie objedzie się bez zatorów. Kierowcy powinni skorzystać z objazdu. Dla jadących ul.Walczaka od Różanek prowadzi on przez rondo Gdańskie, park Kopernika, Pomorską i rondo Solidarności.

Drogowcy działać będą także przy skrzyżowaniu Zawackiej i Łukasińskiego. Tam do rozbiórki pójdą krawężniki i wyspy, a jezdnia zostanie poszerzona. Na czas prac przejazd będzie zwężony. Utrudnienia mają obowiązywać do 30 listopada.

Przypomnijmy- trwa remont DK nr 22 czyli wylotówki na Gdańsk. Na 3-kilometrowym odcinku jezdnia będzie dwupasmowa. Do tego pobocza, chodniki i oświetlenie. Koszt zadania to prawie 74 miliony złotych.

Naukowcy z Politechniki Ślaskiej skonstruowali ozonator
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE