Miodobranie z miejskiej pasieki

i

Autor: UM Gniezno

Na Miodobranie do Lubiszyna

2022-08-25 15:25

W sobotę, w Lubiszynie będzie można się dobrze bawić i posłuchać świetnej muzyki. Wszystko dzięki Miodobraniu 2022. Miodu też nie zabraknie, a jak wiadomo jest on zdrowy i dobry na wszystko.

Coś dla miłośników miodu i nie tylko. Lubiszyn zaprasza na Miodobranie 2022. Impreza odbędzie się w sobotę (27.08). Miodobranie połączone jest z gminnymi dożynkami. Będzie zatem przemarsz korowodu i wszystkie obrzędy związane z świętem plonów. Impreza zaczyna się po godzinie 15. Po ceremoniałach dożynkowych będzie zabawa i występy artystyczne.

Etna: Gwiazda disco polo złamała nogę, ale się nie poddaje!

i

Autor: Archiwum prywatne Etna.

Podczas miodobrania zobaczycie jak kręci się mód, czyli jak to się dzieje, że z pszczelego plastra trafia do słoika na wasz stół. Do tego liczne zabawy dla dzieci, dmuchańce i stoiska sołectw z terenu gminy Lubiszyn. Gwiazdami wieczoru będą: Budka Band, Krystyna Giżowska i Etna.

Jak dobrze znasz uniwersum "Władcy Pierścieni"? QUIZ, który rozwiążą tylko prawdziwi znawcy!

Pytanie 1 z 7
Jak miał na imię Gollum?
Władca Pierścieni: QUIZ
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE