Mikołaje i śnieżynki na start. Trwają zapisy do Gorzowskiego Biegu Gwiazdkowego

2022-12-02 16:12
Gorzów: bieg
Autor: Bartłomiej Nowosielski/gorzow.pl

Impreza ma charakter charytatywny. Cały dochód przekazany zostanie na wsparcie potrzebujących. Zapisy trwają. Przy okazji można się poruszać, pobawić i przebrać za mikołaja, śnieżynkę, albo renifera.

Pobiegaj przed świętami i pomóż potrzebującym. 17 grudnia, w Parku Kopernika odbędzie się IX Gorzowski Bieg Gwiazdkowy. Start w samo południe, do pokonania 5 km. Zapisy trwają na stronie maratonczykpomiarczasu.pl. Organizatorzy zachęcają, żeby uczestnicy ubrali się stosownie do okazji, mikołajkowe czapki i przebrania mile widziane.

Co najważniejsze, jak co roku nie zmienia się sens naszego biegu. To bieg charytatywny, z którego cały dochód zostaje przekazany na wsparcie potrzebujących. Rok temu udało nam się przekazać 20 tys. zł. Mamy nadzieję, że w tym roku frekwencja również dopisze. Obecnie mamy prawie 500 osób zapisanych do biegu - mówi Piotr Wilczewski, organizator.

Organizatorzy liczą na więcej, pakiety na bieg główny i dziecięce jeszcze są. Online zapisywać można się do 13 grudnia. Po tym terminie będzie można dopisać się do listy startowej się jeszcze 16. w Galerii Askana i w dniu zawodów, w biurze zawodów, przy fontannie w Parku Kopernika. Ale wtedy zapłacicie więcej.

QUIZ. Ptaki czy ssaki? Potrafisz rozróżnić te zwierzęta? Orły zdobędą minimum 8/10

Pytanie 1 z 10
Pierwsze pytanie. Kapturnik morski to...
Nasi Partnerzy polecają
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE