Kulturalnie i sportowo - dzieci z muzealnikami odkryją znanych gorzowian

2022-07-08 11:54
muzeum lubuskie
Autor: kb

Nie osobiście, bo to już niemożliwe, ale odwiedzą bliskie im miejsca. Od poniedziałku (11.07) w Muzeum Lubuskim startuje kolejna tura półkolonii - Gorzów Stąd Jestem.

Pracownicy instytucji chcą przed młodzieżą odkryć tajemnice wybitnych obywateli upamiętnionych na pomnikach porozrzucanych po całym mieście. Mówi Hanna Kotas z Muzeum:

IGA ŚWIĄTEK BEZ TAJEMNIC [RODZICE, SUKCESY, IDOLE] | ESKA XD - Niesportowe zachowanie #52

W przypadku pana Korsaka wyjedziemy sobie do Korsakówki, do Kłodawy. W przypadku pana Korcza postaramy zmierzyć się z pracami malarskimi. Jeżeli chodzi o żużlowców to spróbujemy odwiedzić stadion. Może ktoś zapała chęcią rozwijania w przyszłości swoich umiejętności w kierunku motoryzacyjnym.

Zajęcia potrwają do piątku - 18 lipca. Udział jest płatny. Po szczegółowe informacje można zajrzeć na stronę gorzowskiego muzeum. Kolejna okazja będzie dopiero w sierpniu- między 22 a 26 Muzealny Kalejdoskop - dzieci dowiedzą się sporo o kinie, czy pracy operatora.

QUIZ. Seriale PRL. Stawka większa, niż życie, czyli nie ze mną te numery Brunner! Jak dobrze pamiętasz Klossa?

Pytanie 1 z 16
Jak naprawdę nazywał się Hans Kloss?
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE