Jaki powinien być symbol Ziemi Lubuskiej? Uwaga! Konkurs. Do wygrania 3 tysiące złotych

2020-04-20 7:08
Żużel obóz
Autor: Marcin Szarejko / www.stalgorzow.pl Żużel jest bardzo popularny wśród mieszkańców Lubuskiego.

Grzyb, winogrona a może... motocykl żużlowy. Jaki przedmiot, jaka rzecz są charakterystyczne dla naszego regionu. Wiecie? Weźcie udział w konkursie zorganizowanym przez lubuskie muzea.

Ograniczeń - co do pomysłu - nie ma żadnych. Wystarczy trochę wyobraźni. Symbol musi być związany z naszym regionem, kojarzyć się z nim. Powinien łączyć w sobie nowoczesność i tradycję. Trzeba go zaprojektować i wykonać.

Podczas pracy warto pamiętać o dwóch rzeczach. Materiały muszą być dostępne w Polsce. Przedmiot będzie powielany w dużych ilościach. Ma być przecież rozpoznawalnym symbolem naszego regionu.

Projekt konkursowy można przygotować samodzielnie lub w grupie. Każdy uczestnik konkursu może przesłać dwie propozycje, ale trzeba to zrobić do końca miesiąca. Gdzie wysyłać projekty?

Prace przesyłamy na adres: Muzeum Etnograficzne w Zielonej Górze – Ochli, ul. Ochla – Muzealna 5, 66-006 Zielona Góra z dopiskiem „Konkurs na symbol promocyjny Ziemi Lubuskiej”. Szczegóły znajdziecie m.in. na stronach gorzowskiego muzeum. O tym kto wygrał dowiemy się na początku maja.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE