Gorzowianie pedałują a licznik bije. Trwa rywalizacja o miano Rowerowej Stolicy Polski

2021-06-07 12:06
rowery
Autor: fot. Mariusz Krzemiński

Pedałujemy aż miło.​ 89 tysięcy kilometrów przejechali gorzowscy rowerzyści, uczestnicy rywalizacji o miano Rowerowej Stolicy Polski.

Gorzowianie z 728 punktami zajmują mocne piąte miejsce, a w naszej kategorii miast liczących 100 do 200 tysięcy mieszkańców zdecydowanie prowadzimy, z przewagą ponad 500 punktów nad drugim Elblągiem. W klasyfikacji ogólnej wyprzedza nas Nowa Sól , Biała Podlaska , Gniezno i Puławy. W Gorzowie najmocniejsza grupa to Rowerowe Wycieczki Gorzów, która zebrała dla naszego miasta 83 punkty. W szczególności przyczyniła się do tego ich weekendowa wycieczka na trasie Gorzów – Poznań – Gorzów. Na drugim miejscu są Fajni Rowerzyści z 72 pkt., a na trzecim Faurecia Gorzów Bike Team.

Przypomnijmy. Gorzów bierze udział w rywalizacji o miano Rowerowej Stolicy Polski. Aby wspomóc miasto wystarczy zaopatrzyć się w aplikację Aktywne Miasta i jak najwięcej jeździć na rowerze. Zabawa trwa cały czerwiec więcej informacji znajdziecie na stronach internetowych urzędu miasta.

Raport z Opalenicy. Pierwszy taki trening Paulo Sousy
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE