Gorzów: Landsbergon

i

Autor: SG "Landsbergon".

Gorzów: Wierzenia i mity słowiańskie w „Landsbergonie”

2022-03-29 17:08

Do końca kwietnia redakcja gorzowskiego magazynu fantastycznego czeka na wasze teksty i prace graficzne, które nawiązują do mitów i wierzeń Słowian. 9 numer „Landsbergonu” wyjdzie w czerwcu.

Perun, Smok Wawelski, Popiel i inne strzygi czekają na was. Redakcja Gorzowskiego Magazynu Fantastycznego "Landsbergon" przygotowuje się do wydania 9 numeru. Tym razem tematem przewodnim są wierzenia, mity​ i legendy słowiańskie.

Zachęcamy wszystkich gorzowian, którzy piszą opowiadania, felietony, może recenzje, jak również tych którzy tworzą prace graficzne, zdjęcia, rysunki, obrazy, które nawiązują do tematyki mitów, legend, wierzeń słowiańskich, żeby przysyłali swoje prace - mówi Mariusz Sobkowiak, redaktor naczelny.

Na prace redakcja czeka do końca kwietnia. Można je przesyłać na adres mailowy landsbergon@gmail.com. 9 numer "Landsbergonu" ukaże się w czerwcu.

Równocześnie trwają prace nad przygotowaniem 10 jubileuszowego numeru magazynu. Do jego stworzenia zaproszono autorów, których teksty prezentowane były w poprzednich edycjach półroczniaka. Szczegóły na Facebooku Stowarzyszenie Novum.

QUIZ. Pamiętasz polskie teleturnieje lat 90.? Wytęż umysł i idź na całość!

Pytanie 1 z 10
„Kogo witam, kogo goszczę?” - tymi słowami witał się z graczami prowadzący teleturniej:
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE