Gorzów szpital

i

Autor: TogaH Szpital przy ulicy Dekerta.

Gorzów: Są wyniki sekcji zwłok Władysława Papisa. Co ustalono?

2021-02-26 13:16

Ostra niewydolność krążeniowo-oddechowa - przyczyną śmierci Władysława Papisa z Gorzowa. Co do tej niewydolności doprowadziło? Odpowiedź dadzą szczegółowe badania, na które trzeba poczekać.

Jak poinformował Łukasz Gospodarek, rzecznik gorzowskiej prokuratury- do zgonu 80-latka nie doprowadziły działania osób trzecich. Postępowanie nadal trwa, a toczy się przed kątem nieumyślnego spowodowania śmierci. Grozi za to do 5 lat więzienia. Na razie nikomu nie postawiono zarzutów.

Mężczyzna, według nieoficjalnych informacji, miał spaść ze skarpy przy ul. Szmaragdowej. Tam w niedzielę (21.02)odnaleziono jego ciało.

Przypomnijmy- 80-latek, po wyjściu ze szpitala, był poszukiwany przez cztery dni. Chory na alzheimera wyszedł na żądanie, o czym nie poinformowano rodziny. Sprawę bada także zarząd lecznicy, który w związku ze śmiercią pacjenta zwolnił lekarza i wprowadza zmiany w wypisach.

Grupa przestępcza rozbita. Oszukali firmy transportowe na 3 miliony złotych
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE