Stal Gorzów kibice

i

Autor: mazinio Stadion im. Edwarda Jancarza (fot. archiwum).

Gorzów: Pobiegnij ze Stalą Gorzów... wirtualnie

2020-07-27 19:24

Stal Gorzów postanowiła uczcić 73 rok działalności biegiem. Ponieważ panuje pandemia, będzie to bieg wirtualny. Udział może wziąć każdy. Wystarczy przebiec 7,3 km między 27, a 31 lipca.

Stal Gorzów organizuje bieg… wirtualny. W ten sposób klub uczci 73 rok działalności. To także zachęta do indywidualnej aktywności w dobie pandemii. Co trzeba zrobić, żeby wziąć udział? Po pierwsze trzeba się zarejestrować na stronie klubu. Wnieść opłatę startową w wysokości 35 zł. I wreszcie założyć buty i przebiec 7 km 300 m (7,3 km na 73 lata). Jaką trasę sobie wybierzemy, zależy tylko od nas.

Trzeba skorzystać z jakiejś aplikacji lub zegarka, która pokaże i wskaże nam ten przebiegnięty dystans. Potem robi się zrzut z ekranu lub zdjęcie tego zegarka i przesyła do nas - mówi Magdalena Ciszek-Kozłowska, dyrektor marketingu w KS Stal Gorzów.

Zabawa trwa do końca sierpnia. Każdy uczestnik na maila otrzyma potwierdzenie uczestnictwa, co będzie przepustką do odebrania okolicznościowego medalu. To drugi bieg organizowany przez Stal. Pierwszy odbył się z okazji 70-lecia klubu.

Szczegóły i link do zapisów znajdziecie na Facebooku Stali Gorzów.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE