Gorzów: Park Siemiradzkiego w telefonie

2021-10-13 17:44
Park Siemiradzkiego zaraz po renowacji został pomazany.
Autor: bączka Park Siemiradzkiego w Gorzowie.

Na spacer po Parku Siemiradzkiego za kilka miesięcy będzie można się wybrać z mobilną aplikacją. Wskaże ona ciekawe miejsca i historie związane z parkiem. Aplikację przygotowuje gorzowska firma.

Powstaje aplikacja mobilna o gorzowskim Parku Siemiradzkiego​. To ostatni element rewitalizacji tego miejsca. Miasto wybrało już firmę, która ją wykona. To gorzowska Agencja Reklamowa OPTY. Aplikacja ma być gotowa do 10 grudnia. Będzie miała formę gry miejskiej z ciekawostkami związanymi z parkiem.

Będzie to polegało na przejściu ścieżkami, które będą wyznaczone i poznawaniu różnego rodzaju punktów charakterystycznych dla parku: pomników przyrody, punktów widokowych - mówi Wiesław Ciepiela, rzecznik gorzowskiego magistratu.

Park Siemiradzkiego
Autor: brak danych

Aplikacja zawierać będzie 3 trasy. Wykonana ma być w trzech wersjach językowych: polskiej, angielskiej i niemieckiej. Kiedy będzie już gotowa pobierzecie ją na swoje smartfony z Google Play i APP store. Koszt jej przygotowania wyceniono na ponad 71 tys. zł.

Czy prawidłowo dbasz o swoją trzustkę?

Pytanie 1 z 8
Czy często jesz smażone potrawy (zwłaszcza na tłuszczach roślinnych)?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE