Gorzów dni gorzowa

i

Autor: wh Dni Gorzowa (fot. archiwum)

Gorzów: Miejskie imprezy wrócą na Stary Rynek. Niektóre z nich już w tym roku

2020-02-10 10:36

Choć prace w centrum Gorzowa wciąż trwają, urzędnicy już przygotowują się do wydarzeń, które wkrótce się tam odbędą. - Musimy nauczyć mieszkańców korzystania z nowej przestrzeni miejskiej - mówi Marta Liberkowska z wydziału promocji i informacji UM.

Urzędnicy już planują pierwsze imprezy, które mają zachęcić gorzowian do odwiedzenia nowego deptaku. Wiadomo, że na rozbudowanym Starym Rynku odbędą się niektóre koncerty w ramach Dni Gorzowa i Alte Kameraden.

Co jeszcze? Na szczegóły musimy poczekać. Oczywiście część imprez nadal będzie odbywać się na błoniach nad Wartą czy w amfiteatrze.

Gorzów sikorskiego

i

Autor: ziolo Największe inwestycje zostaną dokończone. Co z nowymi?

Organizacji imprez w centrum sprzyjają zmiany w organizacji ruchu w tamtym rejonie. Przypomnijmy: odcinek ulicy Sikorskiego, od katedry do ulicy Pionierów, będzie całkowicie wyłączony dla ruchu samochodów.

Remont ma się zakończyć w marcu. Decyzja o utworzeniu deptaka zapadła już w 2017 roku. 

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE