Gorzów: Dostał rachunek za mieszkanie i się załamał! Dokument pokazał w sieci

2023-01-24 15:25
Kobiety o tym imieniu łatwo wpadają w złość
Autor: Pexels / Pixabay / SHOTPRIME

Jeden z mieszkańców Gorzowa postanowił opublikować w sieci rachunek za mieszkanie, który otrzymał na początku stycznia 2023 roku. Lokum należy do Administracji Domów Mieszkalnych.

Gorzowianin pokazał rachunek za mieszkanie i był w szoku!

Rachunek, który przedstawiamy poniżej artykułu pokazuje rozliczenie mediów za drugie półrocze 2022 roku oraz ustalenie nowych norm, a także uwzględniające nowe ceny ciepła od stycznia 2023.

Autor zdjęcia dodał także, że w ostatnim czasie płacił za całość 1870zł. W tej chwili musi zapłacić dokładnie 269zł więcej. Warto jednak podkreślić, że mieszkaniec posiada 73m2 mieszkania, w któym znajduje się czteroosobowa rodzina.

Lawina komentarzy pod postem mieszkańca

W sieci ruszyła dyskusja na temat opłat po nowym roku. Większość gorzowian po prostu boi się nowego cennika, który wkrótce do nich dotrze, ale z drugiej strony mają świadomość na zasadzie: masz duże mieszkanie - więcej płacisz. I tak też jest w przypadku mieszkańca, który opublikował swój rachunek.

W Gorzowie będzie coraz drożej. Co na to mieszkańcy?

Kilka dni temu informowaliśmy o coraz droższym najmie za mieszkania w Gorzowie. Patrząc na rachunki mieszkańców za ich prywatne mieszkania, można sądzić, że ceny wynajmu pójdą jeszcze bardziej do góry. Już teraz ceny są wysokie bo oscylują w okolicach 2 tys. zł za miesiąc + opłaty, które nie są małe.

Rachunek gorzowianina za mieszkanie w styczniu 2023 roku
Autor: Facebook: Gorzów-rozmowy o wszystkim
Sonda
Czy twoje opłaty za mieszkanie zwiększyły się?
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE