Gorzów: Będzie kasa na inkubator...przedsiębiorczości

2020-06-12 14:50
inkubator
Autor: coola

Gorzowski Ośrodek Technologiczny za nieco ponad 13 milionów złotych będzie mógł stworzyć nowoczesne i przyjazne dla nowych firm miejsce do rozwoju.

Inkubator ma powstać przy ulicy Targowej. GOT na stworzenie inkubatora pozyskał prawie 9 milionów złotych z funduszy unijnych. Przedsiębiorcy będa mieli do dyspozycji pomieszczenia biurowe oraz hale produkcyjne. - Miejsce , które chcemy stworzyć ma być wsparciem dla przedsiębiorców z innowacyjnych branż takich jak ekologiczne technologie odnawialne i innowacyjny przemysł. - mówi Justyna Kmietowicz prezes GOT.

Mówi Justyna Kmietowicz prezes GOT:

Do dyspozycji najemców będzie 3000 metrów kwadratowych na 5 pietrach. W lipcu rozpoczną się procedury poszukiwania wykonawcy, który zajmie się przygotowaniem budynku dla biznesu Pierwsi najemcy będą mogli korzystać z Inkubatora Przedsiębiorczości za dwa lata.

Robot, który może pomóc personelowi medycznemu
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE