Gorzów: Kwota, potrzebna na pochówek tragicznie zmarłego 4-latka, uzbierana

2021-10-13 17:18
gorzów 4-latek znicze
Autor: kb Gorzów wstrząśnięty dramatem rodziny 4-latka.

Akcja w internecie zakończyła się. Chodzi o chłopca, który został śmiertelnie potrącony w centrum Gorzowa. Rodzice nie należą do zamożnych, mają jeszcze dwie córki, dlatego gorzowianki zorganizowały charytatywną zbiórkę.

Cel to 15 tysięcy złotych na pogrzeb Piotrka i budowę pomnika. Błyskawicznie uzbierano potrzebną sumę. Datki wpłaciło ponad 420 osób, na koncie jest prawie 17 tysięcy złotych. Akcja odbywała się na stronie zrzutka.pl pod hasłem "Dla rodziców tragicznie zmarłego Piotrusia z Gorzowa".

gorzów 4-latek sprawca
Autor: materiały Lubuska Policja 38-latek, sprawca wypadku, trafił do aresztu.

Dramat, do którego doszło w niedzielę (10.10) przy 30 Stycznia, wstrząsnął mieszkańcami. Miejsce tragedii nadal zapełnia się zniczami i pluszakami.

38-latek, który chevroletem wjechał w chłopca usłyszał zarzuty, do których się przyznał. W środę (13.10) po południu, decyzją sędziego, trafił na trzy miesiące do aresztu. Śledczy prowadzą postępowanie, które zakończy się skierowaniem do sądu aktu oskarżenia.

Bielsko-Biała: Pędził ekspresówką 240 km/h!

Którym typem osobowości jesteś?

Pytanie 1 z 8
Opisz swój charakter
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE