Drezdenko: Myśliwy spadł z ambony, pomogły kobiety i mundurowi

2021-09-07 12:18
gorzów policja mysliwy ambona
Autor: materiały Lubuska Policja Myśliwy spadł z kilku metrów, trafił do szpitala.

Do zdarzenia doszło w lesie na terenie gminy Drezdenko. 71-letni mężczyzna nie mógł się ruszać ani zadzwonić po pomoc, powoli zapadł zmrok. Na szczęście jego wołania usłyszały spacerujące osoby.

W piątek (3.09) do policjantów ze Strzelec Krajeńskich trafiła informacja od dwóch kobiet, że słyszą rozpaczliwe wołanie o pomoc. Patrol szybko pojawił się na miejscu i idąc w kierunku dobiegających krzyków znalazł leżącego mężczyznę.

Jak się okazało myśliwy spadł kilka metrów w dół z ambony. Uskarżał się na ból biodra. Nie był w stanie o własnych siłach wstać, czy telefonicznie wezwać pomoc. Akurat w tym miejscu nie było zasięgu. Po ponad godzinie od upadku krzyki myśliwego usłyszały kobiety, które nie przeszły obojętnie i powiadomiły służby ratunkowe.

Dzięki obywatelskiej postawie policjanci byli w stanie szybko i skutecznie interweniować. Uratowany 71-latek trafił do szpitala.

Olsztyn. Zrobiła "darmowe" zakupy w drogerii. Policja poszukuje kobiety z nagrania!

Czy znasz najważniejsze wydarzenia II Wojny Światowej?

Pytanie 1 z 10
II Wojna Światowa rozpoczęła się 1 września. Gdzie nastąpiły pierwsze ataki III Rzeszy na Polskę?
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE