Akademia Piłkarska Warty Gorzów w niedzielę pożegna wakacje

2022-09-10 11:22
akademia warta gorzów
Autor: FB Akademia Piłkarska Warta Gorzów

Podziękują młodym piłkarzom świetną zabawą. Akademia Piłkarska Warty Gorzów w niedzielę (11.09) pożegna wakacje na Warta Arena przy Żwirowej. Zabawa ma być połączona z 5. urodzinami warciańskich cheerleaderek.

Nudów nie przewidziano - będą dmuchańce, foto-budka, malowanie twarzy i różne konkurencje sportowe z nagrodami, czy warsztaty z przedsiębiorczości. Warto przyjść też z innego powodu - mówi Dawid Zelek, trener w Akademii:

NAJGORSZY PRZEDMIOT NA ŚWIECIE - Kasia Węsierska o WF-ie | ESKA XD - Fit vlog #57

Taka impreza otwarta jest jak najbardziej też po to, żeby przyjść, zobaczyć jak Akademia funkcjonuje. Jak wyglądają nasze boiska, z jakimi też problemami aktualnie na naszych boiskach się borykamy. I zobaczyć to też po prostu z innej strony, z trochę innej perspektywy.

Rodzice będą mogli zapisać swoje pociechy, bo prowadzony jest nabór do najmłodszego rocznika: 2017 i 18. Na boiskach pojawią się także czworonogi z gorzowskiego schroniska Azorki. Będzie można porozmawiać z wolontariuszami i poznać ich pupili. Impreza w niedzielę rozpocznie się o godz. 14.

Quiz. Złe kobiety polskich seriali. Za co je kochaliśmy? Na 11 pytań musisz znać odpowiedź!

Pytanie 1 z 13
Kiedy pojawiła się w M jak miłość była żądna zemsty za śmierć rodziców. A jednak stała się jedną z ulubionych bohaterek...
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE