Utrudnienia w ruchu – zamknięcie ul. Chopina

2022-08-03 11:48
chopina
Autor: UM Elbląg

Od 4 do 8 sierpnia będą prowadzone roboty związane z układaniem nawierzchni oraz regulacją studni w ciągu ul. Chopina oraz na wewnętrznym odcinku ul. Królewieckiej do budynku 122A.

Z uwagi na roboty bitumiczne oraz regulację występujących studni w osi jezdni, ul. Chopina, na odcinku od ul. Kopernika do Szymanowskiego, zostanie zamknięta dla ruchu pojazdów, za wyjątkiem służb ratowniczych oraz sytuacji awaryjnych. W tym czasie będzie obowiązywała tymczasowa organizacja ruchu, która była wprowadzona wcześniej - w trakcie frezowania istniejącej nawierzchni.

Termin wykonania robót może ulec zmianie w przypadku wystąpienia opadów atmosferycznych, które z przyczyn technologicznych mogą uniemożliwić wykonywanie robót w podanych dniach.

Prosimy nie parkować samochodów w ciągu ul. Chopina i wew. Królewieckiej do budynku 122A oraz stosować się do tymczasowej organizacji ruchu.

Za utrudnienia przepraszamy.

  

Struś Tadzio na rehabilitacji
Sonda
Czy byłeś/byłaś kiedyś w Turcji?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE