Groźne zdarzenie z udziałem motocyklisty. Jechał za szybko i wypadł z drogi

2022-08-11 10:35
Groźne zdarzenie z udziałem motocyklisty. Jechał za szybko i wypadł z drogi
Autor: KMP Elbląg Groźne zdarzenie z udziałem motocyklisty. Jechał za szybko i wypadł z drogi

Policjanci wyjaśniają okoliczności kolizji, do której doszło na drodze w okolicach podelbląskich Kadyn. 27-letni motocyklista, najprawdopodobniej nie dostosował prędkości do umiejętności i wypadł z drogi. Doznał urazu nogi i trafił do szpitala. Był trzeźwy. Policjanci ostrzegają przed brawurą.

Do zdarzenia doszło na łuku drogi w okolicach miejscowości Kadyny. Tam 27-letni kierujący motocyklem yamaha stracił panowanie nad jednośladem zjechał z drogi i przewrócił się. Doznał urazu nogi i trafił do szpitala. Na szczęście nikt inny nie odniósł żadnych obrażeń. Policjanci wyjaśniają okoliczności zdarzenia. Motocyklista był trzeźwy. Policjanci ostrzegają przed brawurą na drodze. 

Piękna, słoneczna pogoda i sprzyjające warunki atmosferyczne powodują, że kierujący czują się pewniej, jeżdżą szybciej i niestety czasami tracą czujność. W grę wchodzi także brawura, która u niektórych kierowców włącza się bez względu na wiek. 

Pamiętajmy, że nadmierna prędkość jest główna przyczyną wypadków na drodze!

Małgorzata ze Skórzewa i jej pianino

QUIZ. Tak niedawno, a czy jeszcze to pamiętasz? Na ostatnich pytaniach z najnowszej historii Polski polegniesz

Pytanie 1 z 15
Zaczniemy od czegoś prostego. W którym roku Polska weszła do Unii Europejskiej?
Nasi Partnerzy polecają
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE