Elblążanin usłyszał zarzut kradzieży gołębi wartych 2000 złotych

2022-01-13 14:59
Elblążanin usłyszał zarzut kradzieży gołębi wartych 2000 złotych
Autor: Pixabay Elblążanin usłyszał zarzut kradzieży gołębi wartych 2000 złotych

43-letni mieszkaniec Elbląga usłyszał zarzut kradzieży gołębi pocztowych. Mężczyzna przyszedł do komendy miejskiej policji po tym jak dostał wezwanie do stawienia się w charakterze podejrzanego. Nie przyznał się do zarzucanego mu czynu. Wcześniej był już notowany m.in. za przemyt.

Mimo nieprzyznania się mężczyźnie przedstawiono zarzut kradzieży gołębi o wartości 2000 złotych. Kradzież miała miejsce 11 grudnia 2021 r. około godziny 19.00 na terenie ogródków działkowych przy ul. Skrzydlatej w Elblągu. Sprawcy nie wiedzieli o tym że nagrali się na monitoringu. Policja realizując czynności w celu ustalenia podejrzanych zamieściła materiał w mediach. Policja otrzymała kilkadziesiąt informacji wskazujących na 43-letniego mężczyznę. Zebrany w postępowaniu materiał trafi teraz do sądu. Za kradzież Kodeks Karny przewiduje karę do 5 lat pozbawienia wolności.

Gotuj jak Harry Potter (PRZEPISY) | ESKA XD - Fit vlog #40
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE