Zniewolona sezon 4 - Mikołaj Roznerski w obsadzie serialu?! Co z jego rolą w M jak miłość?

2021-11-24 15:04 kg
Mikołaj Roznerski
Autor: wbf

Zniewolona to ukraiński serial kostiumowy, który w 2019 roku był emitowany na antenie Telewizji Polskiej. Produkcja, opowiadająca historię pięknej Katieriny Wierbickajej, skradła serca milionów widzów. Nie dziwi więc fakt, że nakręcono już jej 3 sezony, a czwarty jest w produkcji. Czy Mikołaj Roznerski pojawi się w obsadzie czwartej odsłony Zniewolonej? Czy zrezygnuje z dalszego grania w M jak miłość?

Zniewolona sezon 4 - Mikołaj Roznerski w obsadzie serialu?! Mikołaj Roznerski to dziś jeden z najpopularniejszych oraz najprzystojniejszych, polskich aktorów. Widzowie pokochali go przede wszystkim za role Marcina Chodakowskiego w M jak miłość, księdza Walerego w Ojcu Mateuszu oraz inspektora Piotra Korbana w Na dobre i na złe. Wszystko wskazuje na to, że już wkrótce Roznerski zadebiutuje w serialu Zniewolona. Kogo zagra?

Elif VS Zapukaj do moich drzwi [POJEDYNEK SERIALI] | ESKA XD - Hotplota #36

Zniewolona sezon 4 - Mikołaj Roznerski w obsadzie serialu?

Mikołaj Roznerski to aktor, który może się pochwalić ogromną rzeszą fanów, z którymi pozostaje w stałym kontakcie. Ostatnio na swój Instagram wrzucił post, w którym zdradził, ze otrzymał rolę w międzynarodowej produkcji, w której będzie grać po rosyjsku. U jego boku pojawi się ukraiński aktor, który będzie natomiast grać po polsku. Fani gwiazdora od razu zaczęli podejrzewać, że Roznerski zagra w nowym, czwartym sezonie Zniewolonej, nad którym prace trwają już od 3 miesięcy. Najprawdopodobniej akcja sezonu będzie się dziać 23 lata po zakończeniu akcji z trzeciej odsłony. Jak na razie sam aktor nie potwierdził jeszcze tych rewelacji.

Aktorzy wielokrotnie grają w kilku serialach jednocześnie. Rola Roznerskiego w Zniewolonej, o ile zostanie potwierdzona, wcale nie oznacza tego, że aktor odejdzie z M jak miłość.

Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
NAJNOWSZE