Zakochani po uszy odc. 121, 122, 123, 124: Piotr wyrzuca Sylwię z kliniki. Chce zeznawać przeciwko niej na policji

2019-11-14 11:23
Zakochani po uszy
Autor: Materiały Prasowe

Tomek i Asia po raz kolejny kłócą się o Piotrka. Pani Jola nie może wybaczyć Halinie złamanego serca, więc odcina prąd w bistro. Piotr wyznaje Asi, że ciągle coś do niej czuje. Decyduje się również złożyć zeznania na policji przeciwko Sylwii. Piotr budzi się rano z obcą dziewczyną w łóżku. Kuba pomaga mu uporać się z niechcianym gościem. Co jeszcze wydarzy się w odcinkach 121, 122, 123 i 124 Zakochanych po uszy?

Zakochani po uszy odc. 121, 122, 123, 124: streszczenie. Co się wydarzy w kolejnych odcinkach serialu? Powoli zbliżamy się do końca drugiego sezonu, a w serialu pojawia się coraz więcej zwrotów akcji. Drugi sezon ma liczy łącznie 140 odcinków, a ostatni zostanie wyemitowany 19 grudnia. Jak na razie nie wiadomo, czy stacja zdecyduje się na emisję kolejnych.

Zakochani po uszy odc. 121: streszczenie

Sylwia zaś dostaje wypowiedzenie umowy o pracę w klinice. Pech chce, że dochodzi do spięcia, gdy pani Jola odcina prąd, i zostaje porażona. Sylwia wykorzystuje sytuację i przekonuje ją do podpisania umowy umożliwiającej jej prowadzenie własnego biznesu w klinice.

Zakochani po uszy odc. 122: streszczenie

Elwira w ramach zemsty pokazuje Halinie dowody na to, że Marek skrzywdził wiele osób. Pani Jola i Halina zawierają pakt w sprawie Marka. Tomek boi się, że Asia będzie chciała wrócić do Piotra, postanawia więc przekonać ją do wyjazdu za granicę.

Zakochani po uszy odc. 123: streszczenie

W Krakowie zjawia się córka kuzynki pani Joli - Laura. Pani Jola stara się załatwić jej praktyki w gabinecie weterynaryjnym. Asia oznajmia przyjaciołom, że chce wyjechać z Tomkiem do Stanów.

Zakochani po uszy odc. 124: streszczenie

Halina nie może pogodzić się z wyjazdem Asi do Stanów. Paweł zaprasza Jarka na randkę. Wiki i Marcin zajmują się przygotowaniami do ślubu. Tymczasem Jola przyłapuje Laurę i Alejandro w dwuznacznej sytuacji. Kinga zaś zbiera kolejne zeznania w sprawie śmierci Patrycji.

NAJNOWSZE