Wpadka na Sylwestrze Polsatu: Ewa Farna właśnie zaczynała śpiewać, aż tu nagle...

2018-01-01 16:59
Ewa Farna
Autor: East News/Lukasz Kalinowski

Wpadka na Sylwestrze Polsatu rozbawiła publiczność w Katowicach, widzów przed telewizorami i internautów. Ewa Farna, która po złożeniu uszczypliwych życzeń noworocznych chciała zacząć śpiewać, aż tu nagle... o zgrozo!

Wydawać by się mogło, że wpadki na największych imprezach muzycznych wpisały się do tradycji. Potwierdzenie tego dostaliśmy, podczas Sylwestrowej Mocy Przebojów 2017 w Katowicach. Organizatorzy swoją pomyłką bardzo rozbawili tysiące osób zgromadzonych przy katowickim Spodku. Co się stało? Otóż Ewa Farna po złożeniu uszczypliwych życzeń noworocznych z katowickiej sceny, już miała zacząć śpiewać swój kolejny przebój, aż tu nagle słyszymy... 'Zawsze z tobą chciałbym być' Michała Wiśniewskiego. Konsternacja.

Sylwester 2017: Luis Fonsi - Despacito na żywo w Zakopanem VIDEO

Wpadka na Sylwestrze Polsatu

Publiczność natychmiast wyłapała pomyłkę i wybuchła śmiechem. Ewa Farna z początku wyraźnie zmieszana szybko nawiązała kontakt z publiką. Opłacała się błyskawiczna reakcja wokalistki, ponieważ już po kilkunastu sekundach impreza trwała w najlepsze. A czego życzyła wszystkim autorka hitu 'Bumerang'? 'Żeby ten następny - 2018 rok przyniósł wam tyle uśmiechu, ile występy sióstr Godlewskich, żebyście byli tak zdrowi, jak przepisy Ani Lewandowskiej i żebyście byli tak szczęśliwi, jak pokazujemy to na Facebooku'. Prawda, że ładne?

Ewa Farna i Kaen - Echo

NAJNOWSZE