Więzień miłości

i

Autor: materiały TVP

Więzień miłości streszczenie po polsku. Kylycz dowiaduje się, że Ali nie jest prawdziwym synem Azize. Zaczyna szantażować kobietę

2021-02-12 13:08

Tureckie seriale to w Polsce prawdziwy hit ostatnich miesięcy. Każda produkcja znad Bosforu, która debiutuje na ekranach naszych telewizorów, od razu przyciąga ogromną publiczność, która z niecierpliwością czeka na kolejne odcinki. Do najpopularniejszych tureckich seriali zdecydowanie należy Więzień miłości, który gości na antenie TVP2 od 2019 roku. Do tej pory widzowie mieli okazję obejrzeć prawie 500 odcinków hitu, a w każdym z nich zdecydowanie nie brakowało emocji. Sprawdźcie, co wydarzy się w najbliższych epizodach produkcji.

Więzień miłości odcinek 499 - streszczenie. Więzień miłości emitowany jest na antenie Telewizji Polskiej od 2019 roku. Na początku stycznia widzowie mieli okazję obejrzeć ostatni odcinek drugiego sezonu serialu, w którym to musieli pożegnać ukochanych bohaterów - Zehrę oraz Omera. Nowy sezon produkcji miał premierę dzień później. Wówczas poznaliśmy nowe postaci, których perypetie mamy okazję aktualnie śledzić. Co wydarzy się w nowych odcinkach Więźnia miłości?

Seriale podobne do Więźnia miłości. Tureckie produkcje o miłości, które warto obejrzeć

Więzień miłości - odcinek 499

Od początku stycznia 2021 roku, kiedy to premierę miał trzeci sezon Więźnia miłości, w serialu obecna jest postać Kylycza. Mężczyzna próbuje zdobyć względy Azize, ale robi to w bardzo nietypowy sposób… Grozi, upokarza i coraz częściej utrudnia kobiecie życie. Kiedy w najbliższych odcinkach produkcji mężczyzna zauważy, że Oouz zabrał Azize na śniadanie, będzie wściekły i zazdrosny. Zacznie ją napastować, a wtedy do akcji wkroczy Oouz, który uratuje Azize. Wówczas padnie strzał…

Azize trafi do szpitala, gdzie przejdzie poważną operację. W 499. odcinku Więźnia miłości, którego emisję zaplanowano na czwartek 25 lutego 2021 roku, Kylycz dowie się, że Ali nie jest prawdziwym synem Azize. Zacznie grozić kobiecie, że jeśli mu nie ulegnie, rozpowie wszystkim, że nie jest matką Alego. Co zrobi Azize? Tego dowiemy się już w najbliższych odcinkach tureckiego serialu.