Więzień miłości

i

Autor: materiały TVP

Więzień miłości streszczenie po polsku. Azize przechodzi poważną operację. Jyldyz postanawia ją zabić

2021-02-12 12:16

Więzień miłości gości na antenie Telewizji Polskiej od 2019 roku. Od samego początku turecka produkcja cieszy się ogromną popularnością wśród widzów, którzy z zapartym tchem śledzą kolejne perypetie głównych bohaterów. Na początku stycznia 2021 roku premierę miała trzecia odsłona hitu, w której pojawili się zupełnie nowi bohaterowie. Wśród nich Azize. W najbliższych odcinkach przejdzie ona poważną operację, a Jyldyz będzie próbowała ją zabić.

Więzień miłości odcinek 497 – streszczenie. Na początku stycznia 2021 roku widzowie zobaczyli ostatni odcinek drugiego sezonu Więźnia miłości, w którym musieli pożegnać swoich ukochanych bohaterów – Zehrę i Omera. Dzień później na ekranach naszych telewizorów zadebiutowała trzecia odsłona tureckiego serialu, a w nowych odcinkach pojawili się nowi bohaterowie, których losy mamy teraz okazję śledzić na antenie TVP2. Co wydarzy się w ich życiu w najbliższych odcinkach Więźnia miłości?

Seriale podobne do Więźnia miłości. Tureckie produkcje o miłości, które warto obejrzeć

Więzień miłości – odcinek 497

W najbliższych odcinkach Więźnia miłości Kylycz będzie napastować Azize. Kiedy Oouz będzie chciał ją uratować, padnie strzał… Azize trafi do szpitala, gdzie przejdzie poważną operację. Oouz w tym czasie dowie się, że kobieta ma syna, dlatego postanowi zabrać go do rezydencji. Jyldyz będzie coraz bardziej zazdrosna o Azize. Oouz poinformuje Ajsel o wypadku Azize i zabierze jej syna do rezydencji.

Jyldyz wścieknie się, że dzieciak prostej baby komplikuje jej życie. Azize będzie czuć się coraz lepiej po operacji. Jyldyz pojedzie do szpitala i będzie próbowała ją zabić. Czy narzeczonej Oouza uda się odebrać Azize życie? Czy komuś uda się ją powstrzymać? Tego dowiemy się już w najbliższych odcinkach Więźnia miłości.