Wesoła Nauka w TVP2 - dni i godziny emisji. Gdzie oglądać online?

2020-03-31 9:57
Wesoła Nauka
Autor: Materiały prasowe TVP Wesoła Nauka

Wesoła Nauka to program Telewizji Polskiej, który powstał z myślą o najmłodszych widzach pozostających w domach w związku z trudną sytuacją epidemiczną w kraju. Sprawdźcie najważniejsze informacje dotyczące emisji telewizyjnej i internetowej Wesołej Nauki.

Wesoła Nauka to inspirujące zajęcia dla najmłodszych. Prowadzący Robert El Gendy wraz z nauczycielami, rodzicami, youtuberami i gwiazdami telewizji poprowadzą dzieci przez fascynujący świat nauki. Zaprezentują zaskakujące eksperymenty i doświadczenia naukowe oraz kreatywne gry i zabawy. Nie zabraknie zajęć sportowych, prac twórczych i muzyki z największymi gwiazdami w roli domowych nauczycieli.

Wesoła Nauka w TVP2 - o której godzinie?

Codziennie, od poniedziałku do piątku, już od 30 marca, po zakończeniu programu „Pytanie na śniadanie”, na antenie TVP2 będziemy mogli oglądać nowy projekt skierowany do przedszkolaków i dzieci z klas 1-3 szkoły podstawowej oraz do ich rodziców i nauczycieli. 

Wesoła Nauka online

Program Wesoła nauka online będzie dostępny całkowicie za darmo. Odcinki trafiają na stronę vod.tvp.pl tuż po telewizyjnej premierze.

Jak dzieci spędzają kwarantannę?

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

NAJNOWSZE