W rytmie serca sezon 7 powstanie? Kiedy nowe odcinki w Polsacie?

2020-04-29 10:03
W rytmie serca
Autor: Materiały prasowe Polsat

W rytmie serca to jeden z najchętniej oglądanych seriali Polsatu. Dotychczas powstało sześć sezonów tej kryminalno-medycznej produkcji, która skradła serca widzów. Czy fani serialu zobaczą kolejne odcinki przygód Marii, Adama, Weroniki i Roberta? Czy powstanie 6. sezon W rytmie serca?

W rytmie serca to serial, który zadebiutował na antenie Polsatu w 2017 roku. Perypetie lekarzy i policji urokliwego Kazimierza momentalnie podbiły serca widzów. Wysoka oglądalność każdego sezonu sprawiła, że zrealizowano ponad 70 odcinków serialu! W rytmie serca było nominowane dwukrotnie do nagrody Telekamer. Początkowo serial emitowany był w każdą niedzielę o 20:00 w Polsacie. Od 5 sezonu nastąpiła zmiana godzin. W rytmie serca możemy oglądać nieco później, o 22:10.

W rytmie serca sezon 7 - kiedy?

W rytmie serca sezon 6 zakończy się 3 maja. Tego wieczoru zostanie wyemitowany ostatni odcinek, w którym zobaczymy m.in. chrzest Laury oraz radość Ewy, która pozna w końcu płeć swojego dziecka. Ponadto Stanisław na kilka godzin przed ceremonią chrzcin postanowi jednak porzucić kapłaństwo. Czy powstanie 7. sezon W rytmie serca? Polsat na razie nie podał oficjalnej informacji w tej sprawie, ale patrząc na dobrą oglądalność serialu w paśmie wieczornym możemy spodziewać się kolejnych odcinków. Niestety przez pandemię koronawirusa na premierowe epizody będziemy musieli poczekać.

Seriale, które warto teraz nadrobić: #zostańwdomu

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

NAJNOWSZE