Tomasz Oświeciński: wiek, wzrost, waga, filmy, teatr, partnerka, KSW, MMA

2021-09-24 9:51
Tomasz Oświeciński
Autor: WBF

Tomasz Oświeciński: wiek, wzrost, waga, filmy, teatr, partnerka, KSW, MMA - te frazy na temat niezawodowego aktora i sportowca wpisujecie w Google najczęściej. Zbieramy odpowiedzi na nie w jednym newsie! Oświecińskiemu bardzo dużą rozpoznawalność przyniósł udział w filmach Patryka Vegi (m.in. w Botoksie czy Kobietach mafii). Wcześniej jednak występował w epizodycznych rolach m.in. w serialach.

Tomasz Oświeciński: wiek, wzrost, waga, filmy, teatr, partnerka, KSW, MMA - te zapytania na temat aktora ciekawią was najbardziej. Co warto wiedzieć o Tomaszu Oświecińskim? Wiosną 2020 bierze on udział w programie Taniec z Gwiazdami, gdzie partneruje mu Janja Lesar. Oświecińskiego mogliśmy oglądać już m.in. w programie TVN Agent - Gwiazdy.

Tomasz Oświeciński: wiek

Oświeciński urodził się 6 stycznia 1973 w Białymstoku, w 2021 roku skończył 48 lat.

Tomasz Oświeciński: wzrost

Aktor zalicza się do grona wysokich mężczyzn - mierzy 183 cm wzrostu.

Tomasz Oświeciński: waga

Jak wynika z oficjalnego ważenia przed jedną z gal KSW, Oświeciński waży ok. 110 kg.

Tomasz Oświeciński: filmy, teatr

Na wielkim ekranie Oświeciński zadebiutował w 2012 roku epizodyczną rolą w filmie Być jak Kazimierz Deyna, a także Hans Kloss. Stawka większa niż śmierć i Komisarz Blond i Oko Sprawiedliwości. Dużą rozpoznawalność przyniosły mu filmy Patryka Vegi - możemy oglądać go m.in. w Służbach specjalnych, Pitbull. Niebezpieczne kobiety, Botoksie, Kobietach mafii czy Polityce. Oświeciński gra także w teatrze w spektaklu Prywatna Klinika.

Tomasz Oświeciński: partnerka

Tomasz Oświeciński był mężem Aleksandry, z którą ma córkę Maję. Mimo że para się rozwiodła, ze wspólnych zdjęć z wyjazdów, które pojawiają się na Instagramie, można wnioskować, że postanowili do siebie wrócić.

Tomasz Oświeciński: KSW, MMA

Oświeciński karierę w KSW rozpoczął w 2017 roku, kiedy podpisał kontrakt. Jego debiutancka walka odbyła się w grudniu tego samego roku - stoczył ją z Popkiem.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
NAJNOWSZE