Ten występ przejdzie do historii The Voice Kids 6!

i

Autor: Jan Bogacz / TVP

Programy

The Voice Kids 6 - FINAŁ. Kiedy i gdzie oglądać? Kto wygra?

2023-04-29 10:38

The Voice Kids 6 dobiega końca. Trenerzy wybrali już swoich finalistów, którzy w ostatnim odcinku zmierzą się o główną nagrodę. Wiele osób zastanawia się, kto wygra tegoroczną edycję. Kiedy poznamy zwycięzcę? Data emisji ostatniego odcinka popularnego programu muzycznego jest już znana. Sprawdź ją w ESKA.pl.

The Voice Kids 6 - przed nami wielki finał popularnego programu muzycznego. Wiemy już, kto zawalczy o trofeum. W drużynie Tomsona i Barona do rywalizacji staną Marcel Tułacz, Anna Laskowska i Kinga Kipigroch. Finaliści Cleo to Pola Płowiak, Marysia Stachera i Miłosz Zarzeka. Finałową stawkę zamykają Martyna Gąsak, Leon Olek i Miłosz Siekierski, którzy wybrani zostali przez Dawida Kwiatkowskiego. To w tym gronie znajduje się zwycięzca szóstej edycji The Voice Kids. Niestety, nie wszyscy będą mogli wystąpić w wielkim finale. Po wszystkich występach trenerzy będą musieli wybrać po jednej osobie ze swojej drużyny, która będzie walczyła o zwycięstwo w ostatnim odcinku. Tym samym w ścisłym finale znajdzie się tylko trzech uczestników. Kiedy poznamy zwycięzcę?

Widzowie The Voice Kids nie mają wątpliwości. To ona wygra program!

The Voice Kids: Dawid Kwiatkowski walczył, żeby powstrzymać łzy!

The Voice Kids 6 - kiedy finał?

Wiadomo już, kiedy zakończy się 6. edycja programu The Voice Kids. Finał odbędzie się w sobotę 29 kwietnia. Emisja pierwszej części tradycyjnie o godzinie 20:00 w TVP2. Druga część, która odbędzie się na żywo, zacznie się po krótkiej przerwie o 22:15. Później odcinek finałowy zostanie opublikowany w TVP VOD.

Sonda
Kto wygra The Voice Kids 6?

The Voice Kids - zwycięzcy

Do tej pory Polacy wybrali pięciu zwycięzców dziecięcej wersji programu The Voice. Pierwszą zwyciężczynią była Roksana Węgiel, która walczyła w drużynie Edyty Górniak. Rok później triumfowała Anika Dąbrowska, która w finale pokonała między innymi Viki Gabor. Dziewczynka pochodziła z drużyny Cleo, która debiutowała w roli trenerki. Trzecim zwycięzcą był Maciej Maciejczak, którego opiekunem był Dawid Kwiatkowski. Jako czwarta w programie triumfowała Sara James, którą opiekowali się Tomson i Baron. Rok temu po swoje drugie zwycięstwo sięgnęła Cleo, która do wygranej doprowadziła Mateusza Krzykałę.