The Crown 6: młoda Elżbieta i książę William na nowych zdjęciach z planu. Kiedy premiera?

i

Autor: materiały prasowe Netflix "The Crown 6": młoda Elżbieta i książę William na nowych zdjęciach z planu. Kiedy premiera?

"The Crown 6": młoda Elżbieta i książę William na nowych zdjęciach z planu. Kiedy premiera?

2022-11-29 12:53

"The Crown 6" przedstawi nam wydarzenia z przełomu lat 90. i 2000., a jednocześnie zabierze daleko w przeszłość, gdzie spotkamy młodziutką (jeszcze księżniczkę) Elżbietę. Do sieci trafiły nowe zdjęcia z planu, na których widzimy też dorosłą wersję serialowego Williama.

W 6. sezonie "The Crown" ujrzymy fabularyzowaną wersję wydarzeń, które na zawsze odmieniły oblicze brytyjskiej rodziny królewskiej. Finałowa seria skupi się między innymi na tragicznej śmierci księżnej Diany (choć zapewniono, że sam wypadek nie zostanie pokazany), oraz wyzwaniu, przed którym stanęli royalsi. Zobaczymy też zarówno nastoletnią, jak i dorosłą wersję księcia Williama, oraz jego spotkanie z Kate Middleton, a także retrospekcje z udziałem młodziutkiej Elżbiety

"The Crown 6" - młoda Elżbieta i książę William na nowych zdjęciach z planu

W nastoletnią wersję Williama wcieli się Rufus Kampa, zaś dorosły będzie miał oblicze Eda McVeya i to właśnie jego widzimy na nowych zdjęciach z planu (trzeba przyznać, że podobieństwo jest uderzające). Kate zagra zaś debiutująca na ekranie Meg Bellamy

W finałowej odsłonie serialu czekają nas też sceny retrospektywne z udziałem Elżbiety i Małgorzaty. Będziemy towarzyszyć dwóm (wówczas) księżniczkom, które w Dniu Zwycięstwa II WŚ wmieszały się w tłum świętujących. W młodą Małgorzatę ponownie wcieli się Beau Gadsdon, zaś w roli Elżbiety premierowo zobaczymy Violę Prettejohn.

"The Crown 6" - kiedy premiera?

Dokładna data premiery 6. sezonu "The Crown" nie jest obecnie znana, przewiduje się jednak, że do debiutu dojdzie na przełomie 2023 i 2024 roku. W rolach głównych powróci ekipa z 5. odsłony. 

Sonda
Czekasz na nowy sezon "The Crown"?
PREQUEL, SEQUEL, SPIN-OFF… Co to jest? O co w tym chodzi? | To Się Kręci #1