Taniec z Gwiazdami

i

Autor: Polsat "Taniec z Gwiazdami" wraca w nowej odsłonie.

Programy

Taniec z gwiazdami 2024 - powtórki. Gdzie oglądać odcinki w telewizji i online?

2024-03-17 13:15

Taniec z gwiazdami wraca z siódmą edycją. Kolejne znane twarze polskiego show-biznesu zmierzą się na parkiecie Premierowe odcinki emitowane będą w niedziele o 20:00. Co z powtórkami? To pytanie zadają sobie fani show, którzy nie mogą zasiąść przed telewizory w niedzielne wieczory. Sprawdźcie, kiedy obejrzeć powtórkę w TV i internecie.

Taniec z gwiazdami powraca! W niedzielę, 3 marca 2024 roku, startuje kolejna edycja show. Będzie to sezon pełen zmian. Do Iwony Pavlović za stołem jurorskim dołączą debiutujący Rafał Maserak, Ewa Kasprzyk i Tomasz Jan Wygoda. Najważniejsi są jednak uczestnicy. W tym roku Polsat postawił na naprawdę znane nazwiska. Tanecznego wyzwania podejmą się Maciej Musiał, Roksana Węgiel, Małgorzata Ostrowska-Królikowska, Kamil Baleja, Anita Sokołowska, Filip Chajzer, Julia Kuczyńska "Maffashion", Krzysztof Szczepaniak, Adam Kszczot, Aleks Mackiewicz, Beata Olga Kowalska i Dagmara Kaźmierska. Kto z nich dołączy do elitarnego grona zwycięzców? Tego dowiemy się po emisji wszystkich odcinków. Te pokazywane będą w niedzielne wieczory, ale ta pora nie wszystkim odpowiada. Dla tych osób sprawdziliśmy, gdzie szukać powtórek.

Taniec z gwiazdami 2024 - tancerze. To oni będą partnerować uczestnikom programu

Taniec z gwiazdami - te występy przeszły do historii!

Taniec z gwiazdami 2024 - powtórki w TV

Premierowe odcinki programu Taniec z gwiazdami będzie można oglądać w każdą niedzielę o godzinie 20:00 w Polsacie. Kiedy i gdzie obejrzeć powtórkę? Wszystko wskazuje na to, że w telewizji show nie będzie powtarzane. Odcinki będą jednak dostępne online. Gdzie ich szukać?

Taniec z gwiazdami 2024 - powtórki online

Dla tych, którzy nie mają telewizji lub nie mają czasu śledzić programu w godzinach emisji, mamy dobre informacje. Nowa edycja Tańca z gwiazdami będzie też dostępna w internecie. Wszystkie odcinki będą dostępne dla użytkowników aplikacji Polsat Go Box i na stronie internetowej polsatboxgo.pl.