Gwiazdy

Tak dziś wygląda Gustavo z telenoweli "Luz Maria". Lata mijają, a Christian Meier nadal zachwyca. Co za przystojniak!

Biedna służąca Lucecita i bogaty przystojniak Gustavo to bohaterowie kultowej przed 25. laty telenoweli "Luz Maria". W główną rolę męską w produkcji wcielił się peruwiański gwiazdor Christian Meier. Sprawdziliśmy, jak po latach wygląda aktor. Gustavo wciąż jest przystojniakiem, do którego wzdycha wiele kobiet!

Spis treści

  1. Peruwiańska telenowela "Luz Maria" była hitem 
  2. Christian Meier: kariera 
  3. Gustavo z telenoweli "Luz Maria" po latach. Niezły przystojniak! 

Peruwiańska telenowela "Luz Maria" była hitem 

Telenowela "Luz Maria" zadebiutowała na antenie TVP w 1999 roku i szybko podbiła serca polskich widzów. Peruwiański serial, obok m.in. argentyńskiego "Zbuntowanego Anioła", przyciągał przed ekrany mnóstwo widzów, którzy z zapartym tchem śledzili losy jej bohaterów. 

"Luz Maria" to opowieść o służącej o imieniu Lucecita, która zakochuje się bogatym Gustavo, u którego rodziny pracuje. Ten jest jednak mężem sparaliżowanej Angeliny, która tak naprawdę go okłamuje. Z czasem pomiędzy Lucecitą a Gustawo wybucha prawdziwe uczucie, a sprawy komplikują się, gdy wychodzi na jaw, że służąca jest przyrodnią siostrą żony swojego kochanka! 

Główne role w serialu zagrali Angie Cepeda i Christian Meier. 

Christian Meier: kariera 

Wcielający się w rolę Gustavo Christian Meier, zanim zaczął występować na ekranach, parał się muzyką. Już jako dwunastolatek występował z zespołem rockowym, który zamienił na popularną w Peru kapelę rockową. 

Choć Meier, po ukończeniu szkoły średniej studiował projektowanie grafiki, nie zajął się tym zawodem. W 1994 roku zagrał w filmie "Obserwatorzy 3: Pokonać bestię", jednocześnie nadal zajmując się muzyką. W tym czasie wydał bowiem swój pierwszy solowy album "No Me Acuerdo Quien Fui". 

Popularność, nie tylko w Peru, ale i w wielu innych krajach Ameryki Łacińskiej przyniosły mu role w popularnych telenowelach, m.in. wspomnianej już "Luz Marii". Łącznie aktor wystąpił w kilkunastu operach mydlanych , a także filmach pełnometrażowych, jak na przykład hiszpański dramat "Nie mów nikomu", w którym wcielił się w rolę homoseksuality. 

Czytaj także: "Zbuntowany Anioł". Ivo jest już po pięćdziesiątce! Jak dziś wygląda aktor Facundo Arana?

Serialowy Gustavo do dziś jest aktywny zawodowo, zarówno jako aktor, jak i muzyk. Prywatnie jest rozwodnikiem i ojcem trójki dzieci. 

Gustavo z telenoweli "Luz Maria" po latach. Niezły przystojniak! 

Jak dziś wygląda Christian Meier, który ćwierć wieku temu wcielił się w postać Gustavo? Okazuje się, że pomimo upływu lat, aktor wygląda wprost rewelacyjnie! 51-latek chętnie dzieli się z fanami na Instagramie swoimi nowymi zdjęciami, na których widać, że aktor i muzyk dba o formę. 

Przystojny Gustavo z "Luz Marii" wciąż zachwyca urodą! W galerii prezentujemy jego najnowsze zdjęcia. 

Zbuntowany anioł. Pablo mocno zmienił się przez lata
Listen on Spreaker.