Van Diesel

i

Autor: Rex Features/East News

Szybcy i wściekli 10 - nowy tytuł, data i obsada. Kiedy premiera w Polsce?

2022-04-21 15:04

Zapowiada się niezła jazda bez trzymanki! Właśnie wystartowały zdjęcia do kolejnej odsłony popularnego filmu "Szybcy i wściekli". Poznaliśmy również nowy oficjalny tytuł. Sprawdźcie wszystkie szczegóły na temat nadchodzącej produkcji.

Szybcy i wściekli nadjeżdżają! I chociaż mają jeszcze długą drogę do przebycia, to poznaliśmy już kilka nowych informacji na temat nadchodzącej kontynuacji. Nielegalne wyścigi samochodowe, napady i szpiegostwa oraz balansujący na granicy prawa pasjonaci motoryzacji to domena Szybkich i wściekłych. Ekipa ponownie wjedzie na ekrany polskich i światowych kin, a za kamerą zasiądzie Justin Lin, który reżyserował trzecią, czwartą, piątą oraz dziewiątą część Fast & Furious. Kto zasiądzie za kierownicą i pojawi się w nowym filmie? Poznajcie szczegóły i nowy tytuł, którym pochwalił się Vin Diesel.

ZOBACZ RÓWNIEŻ: Szybcy i wściekli 10. Dlaczego Dwayne Johnson nie zagra już w filmie?

Filmy, których akcja dzieje się TYLKO w jednym miejscu | To Się Kręci #4

Szybcy i wściekli 10 - obsada, nowy tytuł

Vin Diesel w jednym z postów na swoim Instagramie, pochwalił się, że oficjalny tytuł 10. serii filmów "Szybcy i wściekli" będzie brzmiał FAST X. W kolejnej części zobaczymy Vin Diesela, Ludacrisa, Michelle Rodriguez, Sung Kang i Tyrese Gibson. Pojawi się również Jason Mamoa, Daniel Melchior oraz Brie Larson.

Sonda
Czy finał serii "Szybcy i wściekli" bez Johnsona ma szansę na sukces?

Szybcy i wściekli 10 - kiedy premiera?

Zdjęcia do nowej odsłony "Fast & Furious 10" już wystartowały! To doskonała wiadomość dla wszystkich fanów popularnej serii. Twórcy zapowiedzieli, że jak wszystko pójdzie zgodnie z planem, to tytuł pojawi się w połowie przyszłego roku. Premiera wstępnie została zaplanowana na 19 maja 2023.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE