Święty w TV4

i

Autor: Materiały prasowe TV4 Święty w TV4

Święty - sezon 2 serialu TV4 potwierdzony! Kiedy nowe odcinki?

2020-08-13 13:15

Święty to komedia obyczajowa, w której typowe i nietypowe sceny z życia małej społeczności, lokalne intrygi i kryminalne zagadki oraz osobiste perypetie bohaterów połączone są z dużą dawką humoru i zwrotów akcji. Głównym bohaterem serialu jest ulubiona postać widzów hitu „Policjantki i Policjanci”, legenda wrocławskiej policji – Mikołaj Białach (Mariusz Węgłowski), tym razem w roli sołtysa i niezłomnego szeryfa zarazem, którego antagonistą jest wpływowy i budzący ogólny postrach biznesmen, Kordas (Michał Milowicz).

Święty - sezon 2 serialu TV4 potwierdzony! Kiedy nowe odcinki? Rzecz dzieje się w niewielkim podwrocławskim Uroczysku, gdzie mieści się „Święty Mikołaj” - bar Mikołaja Białacha (Mariusz Węgłowski). Choć Białach zrzucił mundur i zajął się prowadzeniem lokalu, nadal nie potrafi przejść obojętnie, kiedy ktoś potrzebuje pomocy, a jego policyjny instynkt wciąż daje o sobie znać i nigdy nie zawodzi.

Święty - sezon 2 serialu TV4 potwierdzony! Kiedy nowe odcinki?

Namówiony przez swoich pracowników, niezadowolonych z tego co dzieje się w ich rodzinnej wsi, Białach zostaje sołtysem Uroczyska. W końcu kto jak nie Mikołaj – „patron od spraw beznadziejnych” – będzie umiał przełamać panujący tu marazm i strach, by zaprowadzić wreszcie porządek? Serial Święty zadebiutował na antenie TV4 wiosną 2020 roku. Niestety, produkcja bardzo szybko została zawieszona ze względu na pandemię koronawirusa i brak możliwości kręcenia kolejnych odcinków.

Przez te kilka tygodni produkcja zyskała jednak ogromną rzeszę fanów. Jak dowiedział się portal Wirtualnemedia, nie będą oni musieli żegnać się ze Świętym! Ze względu na zniesienie obostrzeń związanych z pandemią, ekipa serialu mogła wrócić na plan. Efekty ich pracy będziemy mogli podziwiać już wkrótce, ponieważ serial powróci na ekrany naszych telewizorów 31 sierpnia, o godzinie 20:00. Kolejne odcinki będą emitowane od poniedziałku do czwartku, o tej samej godzinie. 

Filmy akcji - TOP 10 filmów trzymających w napięciu
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE