Policjantki i policjanci - kiedy sezon 13? Znamy datę nowych odcinków!

2020-05-28 15:09
Policjantki i policjanci
Autor: screen youtube.com, kanał ATM Grupa screen youtube.com

Policjantki i policjanci to dynamiczny, pełen zwrotów i suspensu serial obyczajowy opowiadający historię dwóch oddziałów patrolujących ulice współczesnego Wrocławia. Pijackie meliny, zapyziałe podwórka, złodziejskie mety – odważna ekipa pojawia się w najgorszych zakamarkach miasta, by poznać mroczną rzeczywistość. Serial ten od wielu lat cieszy się ogromną popularnością - nic więc dziwnego, że stacja TV4 stale wznawia go na kolejne sezony.

Policjantki i policjanci - kiedy sezon 13? Znamy datę nowych odcinków! Niestety z powodu pandemii serial w wiosennej ramówce został znacznie skrócony. Taki los spotkał wiele produkcji z tego powodu, że ze względów bezpieczeństwa zamknięte zostały plany filmowe. Od połowy maja podjęto decyzję o złagodzeniu obostrzeń dla filmowców.

Policjantki i policjanci - kiedy sezon 13?

Ostatni odcinek 12 sezonu został wyemitowany 13 kwietnia. Składał się on wyłącznie z 31 odcinków - zwykle Policjantki i policjanci liczą po ok. 65 odcinków. Serial ten cieszy się ogromną oglądalnością - przykładowo sezon 9 oglądało średnio 1,73 mln osób - dlatego kolejne sezony wznawiane są nie co rok, a co pół roku, zarówno w wiosennej, jak i w jesiennej ramówce.

Jak dowiedział się serwis Wirtualnemedia, ekipa wróciła na plan filmowy wraz z poluzowaniem obostrzeń, a 13 sezon Policjantek i policjantów ukaże się już na jesieni! Serial emitowany jest zawsze od początku września, więc możemy się spodziewać, że nowe odcinki ruszą już od 7 września lub nawet od 31 sierpnia.

Seriale, które warto teraz nadrobić: #zostańwdomu

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

NAJNOWSZE