Ślub od pierwszego wejrzenia sezon 1. Czy pary przetrwały? Jakie były ich decyzje?

2020-06-05 16:40 aw
Ślub od pierwszego wejrzenia
Autor: Materiały TVN

Ślub od pierwszego wejrzenia to wzbudzający ogromne kontrowersje program, do którego zgłaszają się osoby pragnące znaleźć miłość i partnera na całe życie. Przez wiele tygodni poddawani są przeróżnym testom, a ostatecznie eksperci wybierają spośród nich trzy pary. Eksperyment polega na tym, że pary te poznają się dopiero w dniu własnego ślubu.

Ślub od pierwszego wejrzenia sezon 1. Czy pary przetrwały? Jakie były ich decyzje? Pary poznają się na ślubnym kobiercu, a potem przed nimi miesiąc wspólnego życia. Tylko od nich zależy, w jaki sposób wykorzystają ten czas i czy uda im się faktycznie stworzyć bliską więź. Po miesiącu podejmują dalszą decyzję - czy chcą być razem, czy też chcą rozwodu.

Ślub od pierwszego wejrzenia sezon 1. Czy pary przetrwały?

Pierwszy sezon Ślubu od pierwszego wejrzenia ukazał się w 2016 roku i emitowany był w jesiennej ramówce TVN. Był to zdecydowanie sezon szczególny, ponieważ wtedy pierwszy raz polscy widzowie mieli styczność z tak niespotykanym formatem telewizyjnym. W pierwszej edycji programu eksperci dobrali następujące pary:

  • Ewę i Darka
  • Natalię i Jacka
  • Magdę i Krystiana

Decyzje uczestników poznaliśmy w ostatnim, 10 odcinku programu. Mimo że widzowie mieli pewne podejrzenia, które pary się rozstaną, a które mogą zostać w małżeństwie, ostateczny werdykt był pewnym zaskoczeniem. Na rozwód zdecydowali się Ewa i Darek. Decyzję o rozwodzie podjęli także Natalia i Jacek. Para, której fani programu kibicowali najmocniej, czyli Magda i Krystian, zdecydowali się pozostać w małżeństwie. Niestety, po kilku miesiącach, gdy ekipa programu sprawdzała, jak przebiega ich dalszy związek, okazało się, że trzecia para również ostatecznie się rozstała.

Maria Matejko - co wiemy o nowym serialu. To będzie HIT! Magazyn #HOT Ewy Wąsikowskiej-Tomczyńskiej

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

NAJNOWSZE