Ryan Gosling o tym, kogo chciałby zagrać w Marvelu

i

Autor: Invision/Associated Press/East News Ryan Gosling o tym, kogo chciałby zagrać w Marvelu

Ryan Gosling zostanie superbohaterem Marvela? Marzy o roli ikonicznej postaci!

2022-07-14 16:34

Ryan Gosling promuje obecnie najnowszy film ze swoim udziałem, a przy okazji odniósł się do pogłosek, jakby miał wkrótce dołączyć do Kinowego Uniwersum Marvela. W którego z superbohaterów Domu Pomysłów chciałby się wcielić?

Ryan Gosling udzielił ostatnio szeregu wywiadów w związku z nadchodzącą premierą filmu "Gray Man" od Netfliksa, gdzie wciela się w głównego bohatera. Podczas jednej z rozmów padło pytanie o krążące pogłoski, jakoby gwiazdor "Pamiętnika" miał dołączyć do Kinowego Uniwersum Marvela, wcielając się w superbohatera znanego jako Nova. Ile jest w tym prawdy? Okazuje się, że niewiele. 

Ryan Gosling o tym, kogo chciałby zagrać w Marvelu

Ryan Gosling szybko ukrócił spekulacje związane z angażem do zapowiedzianego serialu Disney+. Obwieścił, że nie prowadził żadnych rozmów odnośnie zagrania Novy, za to marzy mu się występ w innej roli. Aktor chciałby stać się częścią MCU jako... Ghost Rider. Komiksowy Johhny Blaze jest jedną z najpopularniejszych i najbardziej ikonicznych postaci Marvela, którą mogliśmy już podziwiać na ekranie. W Ghost Ridera wcielili się wcześniej Nicolas Cage i Gabriel Luna, ale żaden w ramach Kinowego Uniwersum Marvela. Czy jest zatem szansa, że Johhny z płonącą czachą zawita w MCU i zagra go właśnie Ryan Gosling? Owszem, zwłaszcza, że Marvel Studios od dłuższego czasu przymierza się do wprowadzenia Ghost Ridera do uniwersum Avengers. Dotychczas z rolą łączony był jednak Norman Reedus, znany powszechnie jako Daryl Dixon z "The Walking Dead"

"Gray Man": kiedy premiera na Netflix?

Zanim jednak przekonamy się o tym, czy superbohaterskie aspiracje Ryana Goslinga znajdą odzwierciedlenie w rzeczywistości, będziemy mogli go podziwiać w najdroższym filmie w dziejach Netfliksa. "Gray May", gdzie Gosling wystąpił u boku Chrisa Evansa i Any de Armas, zawita w bibliotece platformy już 22 lipca 2022 roku. 

Jak dobrze znasz filmy Marvela? QUIZ dla prawdziwych fanów!

Pytanie 1 z 10
Jak ma na imię siostra Natashy Romanoff?
Czarna Wdowa film
Film "ELVIS" - co było prawdą, a co fikcją? 10 FAKTÓW I MITÓW | To Się Kręci #10