Rolnik szuka żony 9 - FINAŁ

i

Autor: AKPA Rolnik szuka żony 9 - FINAŁ. O której godzinie oglądać?

Rolnik szuka żony 9 - o której godzinie finał? Co się wydarzy w ostatnim odcinku?

2022-11-27 20:35

Rolnik szuka żony dobiega końca. Po tygodniach przyglądania się losom i decyzjom uczestników programu ,widzowie wreszcie dowiedzą się, jak zakończy się 9. edycja reality show. Emisja ostatniego odcinka odbędzie się w niedzielę, 27 listopada. O której godzinie będzie można obejrzeć finał? Co się w nim wydarzy?

Rolnik szuka żony to program, który pokochali Polacy. Już od wielu lat śledzą losy uczestników, którzy decydują się na znalezienie miłości swojego życia w ten nietradycyjny sposób. Tegoroczna edycja przyniosła wiele emocji z różnych powodów. Mogliśmy zobaczyć wiele niespodziewanych decyzji rolników. Nie zabrakło też złości widzów z powodu wielokrotnych zmian w datach emisji odcinków. Przed fanami reality show już tylko jeden odcinek. Dowiemy się w nim, jakie decyzje podjęli uczestnicy oraz komu udało się znaleźć drugą połówkę. Finał już 27 listopada. O której godzinie się rozpocznie?

ZOBACZ TAKŻE: Rolnik szuka żony 9 - nieeleganckie pożegnanie Kasi przez Tomka. Widzowie wściekli na rolnika

FIT BURGER DRWALA, MOVE FEDERATION, HITY SKOCZKÓW, FURY PIŁKARZY | ESKA XD #062

Rolnik szuka żony 9 - FINAŁ. O której godzinie?

Rolnik szuka żony żegna się z widzami. Ostatni odcinek 9. edycji będzie można obejrzeć tradycyjnie na antenie stacji TVP1. Według ramówki Telewizji Polskiej, emisja rozpocznie się o 22:00. Godzina może jednak ulec zmianie ze względu na odbywający się wcześniej mecz Hiszpania - Niemcy.

Rolnik szuka żony 9 - FINAŁ. Co się wydarzy?

W ostatnim odcinku Marta Manowska spotka się z rolnikami, aby porozmawiać z nimi na temat ich życia po zakończeniu nagrań do reality show. Tym samym dowiemy się, komu udało się znaleźć miłość. Według spekulacji, widzów czeka kilka dużych niespodzianek!