Rolnik szuka żony 9 - o której godzinie finał? Co się wydarzy w ostatnim odcinku?

2022-11-27 20:35 Adrian Rybak
Rolnik szuka żony 9 - FINAŁ
Autor: AKPA Rolnik szuka żony 9 - FINAŁ. O której godzinie oglądać?

Rolnik szuka żony dobiega końca. Po tygodniach przyglądania się losom i decyzjom uczestników programu ,widzowie wreszcie dowiedzą się, jak zakończy się 9. edycja reality show. Emisja ostatniego odcinka odbędzie się w niedzielę, 27 listopada. O której godzinie będzie można obejrzeć finał? Co się w nim wydarzy?

Rolnik szuka żony to program, który pokochali Polacy. Już od wielu lat śledzą losy uczestników, którzy decydują się na znalezienie miłości swojego życia w ten nietradycyjny sposób. Tegoroczna edycja przyniosła wiele emocji z różnych powodów. Mogliśmy zobaczyć wiele niespodziewanych decyzji rolników. Nie zabrakło też złości widzów z powodu wielokrotnych zmian w datach emisji odcinków. Przed fanami reality show już tylko jeden odcinek. Dowiemy się w nim, jakie decyzje podjęli uczestnicy oraz komu udało się znaleźć drugą połówkę. Finał już 27 listopada. O której godzinie się rozpocznie?

ZOBACZ TAKŻE: Rolnik szuka żony 9 - nieeleganckie pożegnanie Kasi przez Tomka. Widzowie wściekli na rolnika

FIT BURGER DRWALA, MOVE FEDERATION, HITY SKOCZKÓW, FURY PIŁKARZY | ESKA XD #062

Rolnik szuka żony 9 - FINAŁ. O której godzinie?

Rolnik szuka żony żegna się z widzami. Ostatni odcinek 9. edycji będzie można obejrzeć tradycyjnie na antenie stacji TVP1. Według ramówki Telewizji Polskiej, emisja rozpocznie się o 22:00. Godzina może jednak ulec zmianie ze względu na odbywający się wcześniej mecz Hiszpania - Niemcy.

Rolnik szuka żony 9 - FINAŁ. Co się wydarzy?

W ostatnim odcinku Marta Manowska spotka się z rolnikami, aby porozmawiać z nimi na temat ich życia po zakończeniu nagrań do reality show. Tym samym dowiemy się, komu udało się znaleźć miłość. Według spekulacji, widzów czeka kilka dużych niespodzianek! 

Nasi Partnerzy polecają
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
NAJNOWSZE