Riverdale - sezon 4, odcinek 8. Kiedy i gdzie oglądać?

2019-12-04 17:50 kw
Riverdale
Autor: screen YouTube/ TV Promos

Za nami siedem odcinków czwartego sezonu serialu Riverdale. Już teraz dobrze widać, że emitowana właśnie odsłona produkcji, jest jeszcze bardziej emocjonująca od poprzednich. Główni bohaterowie są w ostatniej klasie liceum. Uczniowie Riverdale High mają jednak więcej problemów niż skończenie szkoły i zdanie do college’ów. Co wydarzy się w 8 odcinku 4 sezonu Riverdale?

Riverdale - sezon 4, odcinek 8. Kiedy i gdzie oglądać s04e08? Riverdale to prawdziwy hit. Serial od samego początku pochwalić się może ogromną popularnością i oglądalnością wśród widzów. Opowiada on o nastoletnich mieszkańcach, z pozoru spokojnego, miasteczka. Weronika, Archie, Betty oraz Jughead z czasem odkrywają, że za niewinną fasadą Riverdale kryją się mroczne tajemnice.

Riverdale - sezon 4, odcinek 8. Kiedy i gdzie oglądać s04e08?

Kiedy mieszkańcy Riverdale zaczynają otrzymywać coraz bardziej tajemnicze kasety wideo, seniorzy Riverdale High z niecierpliwością czekają na listy z decyzjami uczelni. Zaniepokojona faktem, że uczniowie mają dużo stresu, pani Burble (gościnnie Gina Torres), doradca szkolny, spotyka się z Betty (Lili Reinhart), Archie (KJ Apa), Veronicą (Camila Mendes), Cheryl (Madelaine Petsch) i Jughead (Cole Sprouse), aby omówić, co ich męczy.

Polska emisja Riverdale jest opóźniona o jeden dzień w stosunku do amerykańskiej. W Polsce premiera 8 odcinka na Netfliksie odbędzie się w czwartek 5 grudnia.

NAJNOWSZE