Riverdale - sezon 4, odcinek 2. Kiedy i gdzie oglądać?

2019-10-17 14:29 aw
Riverdale
Autor: screen youtube.com, kanał TV Promos screen youtube.com

Riverdale powróciło już z nowym sezonem! Serial produkowany przez stację The CW opowiada o nastoletnich mieszkańcach z pozoru spokojnego miasteczka. Archie, Betty, Weronika i Jughead powoli odkrywają, jakie niebezpieczeństwa i mroczne tajemnice kryją się za, z pozoru niewinną, fasadą Riverdale. W czwartym sezonie serialu bohaterowie są w ostatniej klasie liceum i powoli wkraczają w dorosłe w życie.

Riverdale - sezon 4, odcinek 2. Kiedy i gdzie oglądać? Czwarty sezon rozpoczął się bardzo smutnym wydarzeniem - pożegnaniem ojca Archiego, w którego wcielał się zmarły w marcu 2019 roku Luke Perry. Pogrzeb Freda Andrewsa odbył się w wakacje, a w kolejnych odcinkach bohaterowie wrócą do liceum Riverdale, aby rozpocząć swój ostatni rok.

Riverdale - sezon 4, odcinek 2. Kiedy i gdzie oglądać?

W drugim odcinku Archie będzie zachęcał Mad Doga, aby dołączył do drużyny futbolowej w Riverdale High. Jughead spotka się panem Chippingiem, który zaoferuje mu miejsce w elitarnej szkole Stonewall Prep. Na jaw wyjdzie informacja, że Veronica jest zamieszana w aresztowanie Hirama.

Serial Riverdale polscy widzowie mogą oglądać za pośrednictwem platformy Netflix. Jednak z racji tego, że nie jest to oryginalna produkcja Netflixa, odcinki pojawiają się dopiero dzień po premierze telewizyjnej w Stanach Zjednoczonych, która odbywa się co czwartek. Odcinek 2 sezonu 4 Riverdale powinien być dostępny na polskim Netfliksie w piątek 18 października.

NAJNOWSZE