Gorzko, gorzko!: zwiastun, fabuła, obsada i data premiery polskiej komedii romantycznej

i

Autor: materiały prasowe Kino Świat "Gorzko, gorzko!": zwiastun, fabuła, obsada i data premiery polskiej komedii romantycznej

Rafał Zawierucha nowym królem polskich komedii romantycznych? Zobaczcie zwiastun filmu "Gorzko, gorzko!"

2022-10-11 16:31

W sieci zadebiutował zwiastun nowej polskiej komedii romantycznej. O czym opowie "Gorzko, gorzko! od twórców "Listów do M. 3" i "Lejdis"?

Rafał Zawierucha w kolejnej komedii. Tym razem padło na "Gorzko, gorzko!" - opowieść o podrywaczu, który robi wszystko, by zdobyć serce pięknej nieznajomej. Nawet jeśli ta, już za dwa tygodnie, ma stanąć na ślubnym kobiercu, by powiedzieć tak innemu facetowi. Do sieci trafił pierwszy zwiastun, ujawniający datę premiery.

"Gorzko, gorzko!" - ZWIASTUN polskiej komedii romantycznej z Rafałem Zawieruchą

Przypadkowe spotkanie z piękną nieznajomą wywraca do góry nogami życie Tomka (Mateusz Kościukiewicz) – asa agencji reklamowej. Zamiast podpisać lukratywny kontrakt, z dnia na dzień traci on wszystko: pracę, mieszkanie, wypasiony samochód... Postawiony w sytuacji bez wyjścia, wprowadza się do brata – Janka (Rafał Zawierucha), zakochanego w kwiaciarce Klarze (Agnieszka Więdłocha) odludka i komputerowego freaka. Tomek, wytrawny podrywacz, proponuje bratu deal. Pomoże mu w miłosnych podbojach, jeśli ten odszuka zjawiskową nieznajomą. Trochę hakerskiej magii i dziewczynę udaje się odnaleźć. Ma na imię Ola (Zofia Domalik) i dokładnie za dwa tygodnie wychodzi za mąż, za syna ministra sprawiedliwości! Czasu nie ma zbyt wiele, ale Tomek nie waha się wejść do gry. Wykorzystując cały swój urok, wkrada się w łaski pani ministrowej (Edyta Olszówka) i składa kobiecie podstępną propozycję. Oferuje, że wspólnie z bratem nakręci film z przygotowań do ślubu jej syna. Lecz tak naprawdę ma tylko jeden cel – uwieść i zdobyć serce Oli. A nie będzie to łatwe, bo wesele, na którym się zatrudnił, to impreza, jakiej jeszcze nie było: uczta na Zamku Królewskim, tysiące gości, w tym prezydent, rekiny biznesu, celebryci i VIP-y, do tego topowe zespoły przygrywające do kotleta i fajerwerki, które rozświetlą całą Warszawę. Po prostu największe polskie wesele.

"Gorzko, gorzko!" - kiedy premiera?

Za kamerą stanął Tomasz Konecki ("Lejdis", "Testosteron"), który pracował na podstawie scenariusza autorstwa Andrzeja Gołdy ("25 lat niewinności. Sprawa Tomka Komendy"). W obsadzie znaleźli się między innymi Mateusz Kościukiewicz, Zofia Domalik, Agnieszka Więdłocha, Rafał Zawierucha, Edyta Olszówka, Marcin Perchuć, Anna Dereszowska i Cezary Pazura. "Gorzko, gorzko!" zawita na ekranach kin w dniu 25 listopada.

Sonda
Jak często oglądasz komedie romantyczne?
Jak się kręci sceny łóżkowe? 365 dni i nie tylko | To Się Kręci #7
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE