Przysięga - Özge Yağız, serialowa Reyhan zagra w kostiumowej produkcji! O czym będzie Kuruluş Osman?

2020-05-22 12:37 kw
Przysięga
Autor: materiały TVP

Przysięga to turecki serial, który zadebiutował na antenie Telewizji Polskiej w 2019 roku i od razu rozkochał w sobie widzów. Ostatnio twórcy produkcji poinformowali, że powstanie jego kolejny, trzeci sezon. Niestety zabraknie w nim Özge Yağız, która do tej pory wcielała się w Reyhan. Okazuje się, że powodem odejścia aktorki była jej nowa rola w serialu kostiumowym. O czym będzie produkcja Kuruluş Osman, w której zagra?

Przysięga - Özge Yağız, serialowa Reyhan zagra w kostiumowej produkcji! O czym będzie Kuruluş Osman? Özge Yağız od samego początku wciela się w główną bohaterkę Przysięgi - Reyhan. Widzowie byli zaskoczeni, kiedy dowiedzieli się, że aktorki zabraknie w trzecim sezonie produkcji. Zastanawiali się, w jaki sposób potoczą się losy granej przez nią bohaterki. Dziś wiemy już, że miejsce Özge zajmie inna aktorka - Sila Saraç. 

Przysięga - Özge Yağız, serialowa Reyhan zagra w kostiumowej produkcji

Ostatnio fani Przysięgi dowiedzieli się, że Özge Yağız, wcielająca się w Reyhan, odchodzi z serialu. Aktorka rozstała się z produkcją, ponieważ otrzymała propozycję nowej roli. Wiadomo już, że wkrótce zadebiutuje ona w popularnej tureckiej produkcji Kuruluş Osman, w której zagra u boku Buraka Özçivita. Jak na razie nie wiadomo jeszcze, w kogo się wcieli. 

Kuruluş Osman to historyczny serial kostiumowy. Główną rolę gra w nim Burak Özçivit, który wciela się w Osmana Beya, syna Ertugrula Gazi oraz założyciela Imperium Osmańskiego. W produkcji można podziwiać ogromne zamki, zajazdy oraz łaźnie, a także przepiękne krajobrazy. Serial emitowany jest od listopada 2019 roku na antenie aTV.

Seriale, które warto teraz nadrobić: #zostańwdomu
NAJNOWSZE