Homecoming - sezon 3 powstanie? Jest szansa na kontynuację serialu?

2020-05-21 17:28
Homecoming
Autor: screen youtube.com, kanał Rotten Tomatoes TV screen youtube.com

Homecoming to amerykański thriller psychologiczny, oparty na podcaście o tej samej nazwie autorstwa Eli Horowitza i Micaha Bloomberga. Pierwszy sezon serialu miał swoją premierę 2 listopada 2018 roku w Prime Video. Produkcja okazała się bardzo dużym sukcesem, zebrała pozytywne opinie widzów i krytyków. Mimo że drugi sezon produkcji został ogłoszony niemal od razu, na jego premierę fani musieli poczekać aż 1,5 roku.

Homecoming - sezon 3 powstanie? Jest szansa na kontynuację serialu i co już wiadomo o ewentualnych nowych odcinkach? Premiera drugiego sezonu Homecoming została zaplanowana na 22 maja. Na platformie Prime Video tego dnia ponownie zaplanowano udostępnienie wszystkich odcinków całego sezonu jednocześnie.

Homecoming - sezon 3 powstanie?

W drugim sezonie poznajemy zupełnie nową historię, a w serialu jest zupełnie inna obsada - w roli głównej zamiast Julii Roberts, która podpisała kontrakt tylko na jeden sezon, zobaczymy Janelle Monáe. Grana przez nią bohaterka budzi się w łódce na środku jeziora, nie pamiętając, jak się tam dostała ani nawet kim jest. Jej poszukiwania tożsamości doprowadzą ją do Geist Group, niekonwencjonalnej firmy stojącej za inicjatywą Homecoming.

Niestety, póki co nie ma żadnych informacji, jakoby miał powstać trzeci sezon Homecoming. Co więcej, serial pierwotnie został zamówiony wyłącznie na dwa sezony, co oznaczałoby, że twórcy nie mają w ogóle w planach kolejnych odcinków. Jednak w takich przypadkach nic nie jest ostatecznie przesądzone i z pewnością wiele zależy od tego, jaką oglądalnością będzie cieszył się sezon drugi. Jeśli będzie ona szczególnie wysoka, niewykluczone, że twórcy podejmą decyzję o przedłużeniu serialu.

Seriale, które warto teraz nadrobić: #zostańwdomu

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

NAJNOWSZE