Przysięga

i

Autor: materiały TVP

Przysięga 621, 622, 623, 624: Narin i Kemal spędzają romantyczny wieczór tylko we dwoje. Tulay jest wściekła, kiedy się dowiaduje, że Gulperi i Emir śpią w jednym pokoju

2022-04-19 8:00

Przysięga 621, 622, 623, 624 streszczenia. Emir jest gotów, by jechać z Tulay do Ankary, ale otrzymuje wiadomość, że może wraz z Gulperi wyruszyć do Mardin i ucałować rękę wuja, który obiecuje zwrócić bratanicy wolność. Meltem udaje, że została napadnięta. Wprasza się do pokoju Kemala, ale ten przenosi się do innego numeru. Przysięga odcinki 621-624 zostaną wyemitowane w dniach 19-22 kwietnia 2022 w TVP1 o godzinie 16:05.

Przysięga 621, 622, 623, 624 - co się wydarzy w nowych odcinkach? Reyhan urodziła się na wsi i dorastała w tradycyjnej rodzinie. Po śmierci matki życie dziewczyny diametralnie się zmienia. Bogaty biznesmen Hikmet, którego ona traktuje jak wujka, prosi, aby Reyhan wyszła za mąż za jego syna, Emira. Pomimo, że Reyhan bardzo ceni Hikmeta, odmawia, ponieważ nie chce wiązać się z kimś, kogo nie zna. Jednak sekret, który ukrywa Hikmet, zmusza dziewczynę do ślubu. Cavidan, matka Emira, ma wielkie plany wobec syna i nie zgadza się na jego ślub z prostą dziewczyną. Dokłada wszelkich starań, aby zakończyć małżeństwo. Również Kemala czekają wielkie zmiany. To odnoszący sukcesy prawnik, który samotnie wychowuje pięcioletnią córeczkę, Masal. Od kiedy trzy lata temu matka dziewczynki opuściła dom, Masal nigdy więcej się nie odezwała. Wtedy Kemal zamknął swoje serce przed wszystkimi kobietami. Do czasu, gdy w jego życiu pojawia się Leyla... Opisy odcinków 621-624 prezentujemy poniżej.

Sezon na dwa kółka w Radiu ESKA

Przysięga - odcinek 621

Narin udaje się do hotelu Kemala, by go przeprosić, ale zastaje męża w restauracji z Meltem. Załamana wycofuje się. Emir jest gotów, by jechać z Tulay do Ankary, ale otrzymuje wiadomość, że może wraz z Gulperi wyruszyć do Mardin i ucałować rękę wuja, który obiecuje zwrócić bratanicy wolność. W ostatniej chwili Gulperi odmawia jednak wyjazdu, obawiając się, że wuj zabije Emira. 

Przysięga - odcinek 622

Emir dowiaduje się, że Gulperi odmawia wyjazdu z obawy o jego bezpieczeństwo i postanawia, że zostanie z nim jak długo zechce. Budzi to sprzeciw Cavidan. Meltem udaje, że została napadnięta. Wprasza się do pokoju Kemala, ale ten przenosi się do innego numeru. Następnego ranka Narin zastaje ich jednak razem w pokoju, w którym Kemal był zameldowany. 

Sonda
Czy oglądasz tureckie seriale?

Przysięga - odcinek 623

Do domu Emira przybywa niezapowiedziany i niechciany gość. Gulperi jest przerażona, kiedy pojawia się wuj Kasim. Narin jedzie do hotelu do Kemala. Zastaje tam Meltem. Narin rozmawia z matką o Meltem. Wie, że to niebezpieczna kobieta, która zrobi wszystko, żeby zdobyć Kemala. Narin i Kemal spędzają romantyczny wieczór tylko we dwoje. 

Przysięga - odcinek 624

Kemal chce przekonać Merta, żeby wrócił do domu. Meltem znów coś knuje. Zamierza wykorzystać do tego brata. Mert jest wobec niej nieufny. Kasim zachowuje się skandalicznie, choć jest gościem w domu Emira. Gulperi nie umie opanować przy nim strachu. Tulay jest wściekła, kiedy się dowiaduje, że Gulperi i Emir śpią w jednym pokoju. 

Czekając na nowe epizody "Przysięgi" sprawdź najnowsze odcinki kultowej WKRĘTARKI.

Posłuchaj, kogo Albert z ESKI wkręcił tym razem!

Listen to "Kolizja" on Spreaker.
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE