Elif streszczenie odcinków 965, 966, 967, 968, 969. Tufan karmi Şafaka kolejnymi kłamstwami o sobie, Jülide i Emirhanie. Hümeyra podejrzewa, że intencje Kiymet nie są szczere

2021-04-22 11:52 kg
Elif
Autor: materiały TVP

Elif odcinki 965, 966, 967, 968, 969 streszczenia. Turecki serial można oglądać w TVP 1 od poniedziałku do piątku o godzinie 14:00. Emisja epizodów 965-969 odbędzie się w dniach 26-30 kwietnia. Serial można oglądać także w internecie na stronie vod.tvp.pl.

Elif odcinki 965, 966, 967, 968, 969. Melek pracowała kiedyś jako służąca u bogatej rodziny Emiroğlu. Zakochała się z wzajemnością w Kenanie, najstarszym synu swoich pracodawców. Jednak matka Kenana nie zaakceptowała związku młodych i odprawiła ciężarną służącą. Melek odeszła pozostawiając ukochanego w przekonaniu, że to ona go porzuca. Nie powiedziała mu także o dziecku. Kiedy rodzi się mała Elif, jej nieznany ojciec żeni się z inną kobietą. Po latach para w końcu się odnajduje, ale nie dane jest im wspólne, szczęśliwe życie. Jak potoczą się losy ich córki? Streszczenia odcinków 965-969 prezentujemy poniżej.

Cała prawda o serialu Elif | ESKA XD - Hotplota #19

Elif - odcinek 965

Parla postanawia jechać do holdingu, by osobiście poznać asystentkę Kerema. Wychodząc z domu Melek zauważa, że Asli nie wzięła dokumentacji, którą przygotowała na zebranie z Keremem. Pamiętając, że to ważne, postanawia zawieźć teczkę do firmy. Asli dowiaduje się od Birce, że to z powodu Rany pracownia zatrudniająca gospodynie domowe nie dostała zlecenia, co bezpośrednio dotknęło też Melek. Dziewczyna, przekonana, że jej szef o tym nie wie, informuje Kerema o decyzji Rany. Wbrew oczekiwaniom Asli, Kerem w jej obecności zachowuje spokój, co oburza dziewczynę. Po jej wyjściu jednak rozgniewany Kerem próbuje skontaktować się z Raną. Parla prosi sekretarkę w holdingu, by przyprowadziła Asli. W wyniku nieporozumienia Parla rozmawia z inną pracownicą o imieniu Asli. W oczach Parli jest ona nieatrakcyjną asystentką, która nie stanowi żadnego zagrożenia. Uspokojona idzie więc do Kerema i widząc, że narzeczony jest w złym stanie namawia go na powrót do domu. Tymczasem Melek jest już niedaleko firmy. Po drodze spotyka jednak Asli, której Kerem pozwolił wyjść wcześniej. Wracają razem do domu. Macide coraz częściej ma zaniki pamięci. 

Elif - odcinek 966

Leman wypytuje Şafaka o Jülide. Sugeruje synowi, że chciałaby bliżej poznać przyszłą synową i nalega na spotkanie. Şafak nie wytrzymuje presji i informuje matkę, że zakończył związek z Jülide. Z powodu choroby Kerem postanawia pracować z domu. Dzwoni do Asli i prosi, by przyjechała do rezydencji. Parla ochoczo opowiada Kiymet o rzekomej asystentce Kerema i wbrew radzie ciotki, by zaopiekowała się chorym narzeczonym, wychodzi organizować imprezę z okazji powitania zimy. Rana wzywa do siebie Birce i każe jej odebrać obraz, który zamówiła do swojego gabinetu. Birce z początku oponuje, lecz gdy Rana grozi jej utrata pracą, dziewczyna idzie odebrać zamówienie. Kerem jest pod wrażeniem dokumentacji, którą przygotowała Asli. Okazuje się, że dziewczyna studiowała projektowanie ubioru, lecz ukrywa tę informację przed swoim szefem. Tymczasem Parla wraca do rezydencji. Na widok Asli nie może uwierzyć własnym oczom. Dociera do niej, że w firmie rozmawiała z niewłaściwą dziewczyną. Nie okazuje jednak zazdrości i zaskoczenia. Po raz kolejny ulgę przynosi jej rozmowa z Kiymet. 

Elif - odcinek 967

Kerem i Asli pracują w rezydencji, Parla nieustannie im nadskakuje. Birce nie może sobie poradzić z obrazem, który ma przynieść Ranie. Z pomocą spieszy jej Akin, który wykorzystuje tę okazję, żeby trochę się z nią podroczyć. Elif bardzo przejmuje się swoimi wynikami w szkole, boi się, że zawiedzie matkę. Martwi ją też, że Melek nie może znaleźć pracy. Trudna sytuacja finansowa martwi także Melek i Asli. Parla przekonuje Kerema, żeby wybrał się z nią na imprezę na przywitanie zimy. Emirhan niepokoi się pogorszeniem stosunków między Jülide i Şafakiem. Macide coraz częściej zapomina różne rzeczy. Kobieta zaczyna niepokoić się swoim stanem. Asli próbuje przypomnieć Keremowi o sytuacji z pracownią kuśnierską. Jest niemile zaskoczona, gdy rozdrażniony innymi sprawami Kerem daje jej ostrą reprymendę. Dziewczyna nie ma pojęcia, że Kerem już się tym zajął. Melek otrzymuje z pracowni telefon z informacją, że została przyjęta do pracy. 

Elif - odcinek 968

Parla nie posiada się z radości na myśl o imprezie z Keremem. Hümeyra niepokoi się stanem matki. Macide ukrywa przed córką, że również się tym martwi. Także Kiymet zauważa, że jej siostra ma problemy z pamięcią. Asli przeprasza Kerema za nieporozumienie z pracownią kuśnierską. Przy okazji Kerem prosi ją, żeby odebrała od krawca i zawiozła do rezydencji sukienkę Parli. Dziewczyna, choć niechętnie, zgadza się. Parla wykorzystuje tę sytuację, żeby upokorzyć Asli. Rana próbuje udowodnić Mahirowi, że liczy się w firmie. Umawia spotkanie na dzień, w którym Kerem ma być nieobecny w pracy, by za jego plecami podpisać umowę z kontrahentem, którego Kerem odrzucił. O sytuacji dowiaduje się Asli i informuje Kerema.

Elif - odcinek 969

Leman jest pod wrażeniem zaradności Alev. Kerem jest wściekły na Ranę. Oświadcza jej, że nie dopuści do podpisania umowy z wybraną przez nią firmą. W domu Kerem informuje Parlę, że nie może jechać z nią na imprezę. Dziewczyna jest wściekła. Melek bardzo niepokoi się o Elif. Dziewczynka w końcu wyjawia, co ją trapi. Tufan karmi Şafaka kolejnymi kłamstwami o sobie, Jülide i Emirhanie. Hümeyra podejrzewa, że intencje Kiymet nie są szczere. Swoimi podejrzeniami dzieli się z Macide. Ta jednak przekonuje córkę, że powinna dać ciotce trochę czasu. 

NAJNOWSZE