Portugalia - Polska 20.11: transmisja i godzina meczu w Lidze Narodów. Gdzie i o której oglądać?

2018-11-19 13:19
Brzęczek
Autor: Fot. Andrzej Iwanczuk/REPORTER EAST NEWS

Mecz Portugalia - Polska 20 listopada - o której godzine? Gdzie obejrzeć w telewizji i internecie ostatni mecz reprezentacji Polski w tym roku? Najważniejsze informacje dotyczące transmisji na żywo z meczu Portugalia - Polska znajdziecie u nas!

Portugalia - Polska 20.11.2018 to ostatni mecz naszych piłkarzy w tym roku i zarazem ostatnie starcie reprezentacji w Dywizji A w Lidze Narodów. Przypomnijmy, że Polska jako pierwsza drużyna w historii tych rozgrywek spadła do Dywizji B. Nie oznacza to jednak, że nie mamy szans wylądować w pierwszym koszyku podczas losowań do Mistrzostw Europy. Przede wszystkim w meczu Portugalia - Polska 20 listopada musimy wygrać. Ważne będą także wyniki pozostałych meczów Ligi Narodów. Jak to się wszystko potoczy? Odpowiedź na część pytań poznamy podczas meczu Portugalia - Polska. O której mecz? Gdzie obejrzeć?

Mecze Polski 2018/2019 - kiedy gra Polska?

Portugalia - Polska 20.11 transmisja

Mecz Portugalia - Polska 20 listopada w TV obejrzymy na kanale TVP 1 i TVP Sport. Nie zabraknie także transmisji internetowej z tego wydarzenia. Starcie Portugalia - Polska online zostanie udostępnione za darmo na stronie sport.tvp.pl i w aplikacji mobilnej. Spotkanie skomentują Dariusz Szpakowski i Andrzej Juskowiak.

Portugalia - Polska - godzina

O której mecz Portugalia - Polska? Pierwszy gwizdek o 20:45!

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
NAJNOWSZE