Polański o POKŁOSIU: "czekałem na ten film"

2012-11-08 7:49
Foto
Autor: eska.pl/cinema Ilustracja zastępcza

We wtorek odbyła się uroczysta premiera filmu "Pokłosie". Projekcja filmu zakończyła się głośnymi oklaskami, a widzowie nie kryli wzruszenia i dziękowali Pasikowskiemu za odwagę, jaką wykazał się robiąc ten film.  

Premiera filmu odbyła się w warszawskim kinie Atlantic. Na czerwonym dywanie pojawili się odtwórcy głównych ról - Maciej Stuhr i Ireneusz Czop. Widzów witał Władysław Pasikowski. Wśród specjalnych gości pokazu byli m.in. Kazik Staszewski, Jerzy Stuhr, a także Andrzej Wajda, który nazwał film wzruszającym i odważnym.

Falę oklasków wywołała wypowiedź Andrzeja Serdiukowa, producenta wspierającego film - Jest niewiele polskich filmów, które chciał obejrzeć Roman Polański, Pokłosie było jednym z nich. Po pokazie filmu powiedział: długo czekałem na ten film. Trzeba było być bardzo odważnym, żeby go zrobić.

źródło/fot - materiały prasowe

PD

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
NAJNOWSZE